cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


‘Masal günleri’ şenliği düzenledi

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.
Kazakistan’ın Almatı kentinde ‘masal günleri’ etkinliğini organize eden NT, birçok çocuğa kitap okumayı sevdirmeyi amaçlıyor.

Kültür etkinlikleri çerçevesinde organize edilen masal günleri programında konuşan NT Almatı mağazası Müdürü Abdullah Durgun: “Çocuklara kitabı masallarla sevdirmeye başlamalıyız.okumanın önemini anlatma adına bu tür etkinliklerin önemli olduğunu düşünüyorum.” dedi. Mağazaya öğretmenleriyle gelen onlarca öğrenci, burada okunan masalları dinledi.

NT mağazalarının sadece kitap ve kırtasiye mağazası olmadığını göstermeyi amaçladıklarını kaydeden Durgun, insanların sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına da cevap verebilen bir niteliğe kavuştuklarını açıkladı. Düzenlenen etkinliklerin öğrencilerin büyük ilgisini çektiğine belirten Durgun, bu konuda çok olumlu tepkiler aldıklarını ve etkinliklerin devamı yönünde yoğun talep olduğunu sözlerine ekledi.

Mağazada okunan masalları dikkatle dinleyen minikler, masallar ile ilgili soruları da heyecanlı bir şekilde cevaplandırdı.

Etkinlik çerçevesinde bir de resim yarışması düzenleyen NT, yarışmada dereceye girenleri çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.
‘Masal günleri’ şenliği düzenledi
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_473067_nt-kazakistanda-masal-gunleri-senligi-duzenledi.html

Bu yazı toplamda 942, bugün ise 2 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum