cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Chevrolet’ten süper kampanyalar

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.


Chevrolet’den Şubat ayında çok cazip fiyat ve kampanyalar…!

Türkiye’nin 2009 senesinde en hızlı büyüyen markalarının başını çeken Chevrolet markası, 2010 yılında Şubat ayına özel avantajlı fiyatları ve güçlendirilmiş kampanya koşulları ile müşterilerine çok cazip satış fırsatları sunmaya devam ediyor.

Yeni Spark: Tüm dünyada birçok farklı ülkede pazara sunulmak üzere tasarlanan Yeni Spark, dinamik ve iddialı ikonik tasarımı, tüm modellerde sunulan standart 6 hava yastığı (sürücü, yan ve perde hava yastıkları) ve ABS gibi zengin güvenlik donanımı, 5 kişilik koltuk kapasitesine sahip geniş ve fonksiyonel iç mekanı ile dikkat çekiyor. 1 Şubat itibarı ile Türkiye pazarına sunulan Yeni Spark Şubat ayına özel 1.000 TL lansman kampanyası fırsatı ile 24.106 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Cruze: Coupe tarzı sedan tasarımı, tüm modellerde standart olarak sunulan 8 hava yastığı ve Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), 6 ileri tam matik vites seçeneği ve yüksek donanım özellikleri ile segmentinde çıtayı daha da yükselten bir model. Cruze, Plus Paketi ile de beğeni topluyor. Cruze LS modelinde opsiyonel olarak sunulan Plus Paket içinde; Elektronik iklim kontrollü klima, Yağmur sensörü, Işığa duyarlı otomatik yanan farlar, Işığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, Grafik bilgi ekranı, 6’lı CD çalar ve 6 hoparlör ekipmanları yer alıyor . Cruze modelinde 1.000 TL’lik kampanya ile 33.720 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Aveo HB ve Sedan:Aveo HB modellerde 4.535 TL’lik kampanya ile anahtar teslim fiyatlar 22.270 TL’den başlarken, Aveo Sedan’da ise 4.035 TL’lik kampanya ile anahtar teslim fiyatlar 23.015 TL’den başlıyor. LPG dönüşümü programını Türkiye çapında mekanik garanti ile parallel olarak 3 yıl veya 100.000km kapsamında garanti ile sunan ilk marka olan Chevrolet, Şubat ayında Aveo modellerindeki LPG dönüşüm programı ile müşterilerine ekonomik çözümler sağlamaya devam ediyor.

Captiva:2009 senesinde SUV-C 4×4 segmentinde liderliği elden bırakmayan Captiva, 4X4 müşterilerinin aradığı tüm özellikleri yüksek donanım seviyesinde barındıran ve aynı zamanda cazip fiyat ile sunan bir model. Captiva’da Şubat ayında geçerli olan kampanya tutarı 15.000 TL’dir ve tavsiye edilen anahtar teslim kampanyalı fiyat ise 73.470 TL’den başlıyor.


Lacetti:Chevrolet Lacetti modellerinde 5 yıl ( 3+2 yıl veya 150.000km) mekanik garanti programı uygulanıyor ve Şubat ayında Lacetti satın alan müşterilere hediye ediliyor. Lacetti 24.320 TL’den başlayan cazip fiyat fırsatlar kısa bir süre için Chevrolet bayilerinde. Daha ekonomik ve çevreci bir kullanıma olanak sağlayan LPG dönüşüm kiti seçeneği de Şubat ayı boyunca Lacetti alan müşterilere sunuluyor.

Epica:Epica modelinde ise 12.500 TL’lik bir kampanya tutarı bulunuyor. 55.310 TL’lik tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı ile Epica 150 beygir gücünde 2.0 dizel motor ve otomatik şanzımanın performansını yüksek konfor standartları ve cazip fiyat ve kampanya koşulları ile birleştiriyor.


Chevrolet’ten süper kampanyalar
Source:http://www.ototc.com/chevrolet%e2%80%99ten-super-kampanyalar.html

Bu yazı toplamda 4109, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum