cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Chevrolet 100. yılında vites büyütüyor

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.


Chevrolet 100. yılını yeni modelleriyle kutlamak üzere vites büyütüyor…!

Bu yıl 80’incisi düzenlenecek olan Cenevre Uluslararası mobil Fuarında yapacaktır.

Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarındaki Chevrolet standının yıldızı geçtiğimiz ay Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda dünya prömiyeri yapılan ve şimdi de Avrupa prömiyeri yapılacak olan Chevrolet Aveo RS olacaktır.

Dinamik ve çekici bir tasarıma sahip konsept otomobil Aveo RS, gelecek nesil Aveo modeli hakkında fikir veriyor. Mevcut Aveo modelinden daha uzun ve geniş bir iç mekana sahip Aveo RS, hem iç mekan, hem de dış tasarım bakımından Chevrolet modellerinde yaşanacak olan üstün kaliteli malzeme seçimleri hakkında fikir veriyor olacak. Ayrıca yeni nesil Aveo modellerine de uyarlanacak olan birçok kişiselleştirilme seçeneği Aveo RS’de sunuluyor.


Aveo RS 1.4 L Ecotec Turbo motor ve 138 beygir gücüne sahip (103 kW) konsept bir otomobildir. 6 ileri düz vitesi ile araç kullanıcıya keyifli bir sürüş deneyimini sunuyor.

Chevrolet Genel Müdürü Murat Aydın ” Aveo RS küçük otomobil segmentinde ileri doğru büyük bir adım atmaya hazır olduğumuzun en güzel kanıtıdır. 2011 yılında Avrupa ile eş zamanlı Türkiye pazarına sunacağımız Yeni Aveo Cruze ve Spark ile mükemmel bir uyum içinde olacak ve Chevrolet ürün gamını güçlendirecektir. Yüzüncü yılımızı kutlayacağımız 2011’de yepyeni heyecan verici Chevrolet modelleriyle Türkiye’de daha iddialı olacağız” dedi.


Chevrolet 100. yılında vites büyütüyor
Source:http://www.ototc.com/chevrolet-100-yilinda-vites-buyutuyor.html

Bu yazı toplamda 1706, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum