cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Chevrolet bu yıl da çok cazip

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.


Chevrolet, 2010 yılının ilk ayına özel avantajlı fiyatları ve güçlendirilmiş kampanya koşulları ile müşterilerine çok cazip satış fırsatları sunuyor.

Cruze: Geçtiğimiz yıl Nisan ayında Chevrolet’nin kompakt C-sedan segmentinde mükemmel bir fiyat-değer dengesi ile pazara sunduğu ve “Kuralları değiştiren ” sloganıyla iddiasını ortaya koyan Chevrolet Cruze pazara hızlı bir giriş yaptı. Coupe tarzı sedan tasarımı, tüm modellerde standart olarak sunulan 8 hava yastığı ve Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), 6 ileri tam otomatik vites seçeneği ve yüksek donanım özellikleri ile segmentinde çıtayı daha da yükselten bir model. Cruze, 2010 model yılı için getirdiği Plus Paketi ile de beğeni topluyor. Cruze LS modelinde opsiyonel olarak sunulan Plus Paket içinde; Elektronik iklim kontrollü klima, Yağmur sensörü, Işığa duyarlı otomatik yanan farlar, Işığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, Grafik bilgi ekranı, 6’lı CD çalar ve 6 hoparlör ekipmanları yer alıyor .

Cruze 33.720 TL’den başlayan fiyatlar ve 538 TL cazip aylık taksit fırsatı ile satışa sunuluyor.

AveoHB ve Sedan:Aveo HB modellerde 4.535 TL’lik kampanya ile anahtar teslim fiyatlar 22.470 TL’den başlarken, Aveo Sedan’da ise 4.035 TL’lik kampanya ile anahtar teslim fiyatlar 23.015 TL’den başlıyor. LPG dönüşümü programını Türkiye çapında mekanik garanti ile parallel olarak 3 yıl veya 100.000km kapsamında garanti ile sunan ilk marka olan Chevrolet, Ocak ayında Aveo modellerindeki LPG dönüşüm programı ile müşterilerine ekonomik çözümler sağlamaya devam ediyor.

Captiva:SUV-C 4×4 segmentinde liderliği elden bırakmayan Captiva, 4X4 müşterilerinin aradığı tüm özellikleri yüksek donanım seviyesinde barındıran ve aynı zamanda cazip fiyat ile sunan bir model. Captiva’da Ocak ayında geçerli olan kampanya tutarı 15.000 TL’dir ve tavsiye edilen anahtar teslim kampanyalı fiyat ise 73.470 TL’den başlıyor.


Lacetti:Chevrolet Lacetti modellerinde 5 yıl ( 3+2 yıl veya 150.000km) mekanik garanti programı uygulanıyor ve Ocak ayında Lacetti satın alan müşterilere hediye ediliyor. Lacetti modellerinde 25.855 TL’den başlayan cazip fiyat fırsatlar kısa bir süre için Chevrolet bayilerinde. Daha ekonomik ve çevreci bir kullanıma olanak sağlayan LPG dönüşüm kiti Ocak ayı boyunca Lacetti alan müşterilere hediye ediliyor.

Epica:Epica modelinde ise 12.500 TL’lik bir kampanya tutarı bulunuyor. 55.310 TL’lik tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı ile Epica 150 beygir gücünde 2.0 dizel mr ve otomatik şanzımanın performansını yüksek konfor standartları ve cazip fiyat ve kampanya koşulları ile birleştiriyor.


Chevrolet bu yıl da çok cazip
Source:http://www.ototc.com/chevrolet-bu-yil-da-cok-cazip.html

Bu yazı toplamda 1092, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum