cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


En ucuz Punto satışta

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.


Fiat Grande Punto’nun en ekonomik versiyonu da bayilerde yerini aldı.

Fiat’ın küçük sınıftaki hatchback karoserli yeni modeli Fiat Punto Evo’nun ülkemizde yollara çıkmasıyla birlikte ara model olarak satışına devam edilen Fiat Grande Punto’nun en ekonomik versiyonu da bayilerde yerini aldı.

1.20100129112431.jpg

2006 yılından bu yana ülkemizde 30 bin adete yaklaşan satış performansıyla dikkat çeken Fiat Grande Punto ailesinin 1.2 litrelik benzinli mrla donatılan en ekonomik versiyonu, hem şehir içindeki ideal yakıt tasarrufu sunan yapısı hem de 25 bin TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla küçük hatchback sınıfındaki rekabete katılıyor. Artık sadece tek donanım seçeneğine sahip olacak biçimde satışına devam edilen Fiat Grande Punto ailesinin en yeni üyesi, EBD destekli ABS, çift havayastığı, MP3 çalarlı müzik sistemi, manuel klima, yol bilgisayarı, gövde rengi tamponlar ve asimetrik katlanabilen arka koltuklar gibi donanım özellikleriyle de fiyat/fayda orantısında dikkat çekici avantajlar sunuyor.


Fiat Palio ile Fiat Punto Evo arasında konumlandırılan Fiat Grande Punto’nun 1.4 litre 77 HP benzinli ile 1.3 litre 75 HP Multijet turbo dizel motor seçenekleri arasına dahil edilen 1.2 litre hacimli benzinli motoru, 65 HP güç ve 102 Nm tork üretiyor. 100 km’de 5.9 litrelik ortalama yakıt tüketim değeri sunan 1.2 litrelik motorlu Fiat Grande Punto, 155 km/s’lik maksimum hıza erişebilirken, 0-100 km/s hızlanmasını 14.5 sn’de tamamlayabiliyor.


En ucuz Punto satışta
Source:http://www.ototc.com/en-ucuz-punto-satista.html

Bu yazı toplamda 1612, bugün ise 3 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum