cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Kişiye özel Maserati GranTurismo

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.


Hız canavarı GranTurismo S diğerlerinden farklı olan bir kişiselleştirme programı sunuyor.

Sınırsız kişiselleştirme seçenekleri, her bir GranTurismo S’i eşsiz kılıyor. Bu program her müşteriye ısmarlama mobiller sürücünün kendi kişiliğini ifade edecek ve onunla benzerlik gösterecek yeteneğe sahipler. GranTurismo’nun versiyonunun daha kapsamlı bir iç kombinasyon ve tamamlayıcı parça listesi bulunuyor. Seçim için sahip olduğu altı renk Poltrona Frau derinin yanı sıra Peccary deri veya Alcantara alternatifleri de mevcut. Peccary’nin üç doğal renk tonu varken, Alcantara beş renge sahip.

1.20100125104854..jpg

Gösterge paneli, kapı panelleri ve arka paneller üç tip değerli ahşap ve lake kaplama ile tamamlanabilir. Alternatif olarak modern AluTex malzemesi de (alüminyumlu fiberglas kaplama) kullanılabiliyor. En talepkar müşteriyi bile tatmin edebilecek bir çeşit zenginliğinde olmak üzere, beşi döşemeler, beşi lake son kat ve üçü üç değişik değerli ahşap için olan on üç farklı renkte dikiş imkânı var. Üç renk tekerlek jantı tasarımı ve fren çatalları için de altı renk arasından seçim yapmak mümkün.


Kişisel otomobil konfigürasyonu
Maserati GranTurismo, üzerindeki en küçük ayrıntıların bile konfigürasyonunun yapılmasında eksiksiz destek sağlıyor. Otomobil konfigüratörü müşterinin online olarak kendi ideal otomobilini oluşturmasına imkan verirken, derinin ve diğer malzemelerin renklerinin, tavan döşemesinin, dikişin ve yer döşemelerinin de müşterinin seçtiği kombinasyona tam olarak dahil edilmesini garanti ediyor.


Kişiye özel Maserati GranTurismo
Source:http://www.ototc.com/kisiye-ozel-maserati-granturismo.html

Bu yazı toplamda 3955, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum