cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Scudo yılın Van’ı oldu

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.


Avrupa’da ’2008 Yılının Ticari Aracı’ seçilmesinin ardından İngiltere’de de 2009 yılının ‘Yılın Vanı’ ödülüne layık görüldü.

Avrupa’da “2008 Yılının Ticari Aracı” seçilen Fiat Scudo, dünyanın önde gelen ticari araç dergilerinden biri olan “What Van?” tarafından düzenlenen organizasyonda İngiltere pazarının en iyi vanı seçildi.

Fiat Ticari Araçlar’ın Fiat Doblo ile Fiat Ducato arasında konumlandırdığı ve Fiat-PSA ortaklığıyla Fransa’da üretilen Fiat Scudo modeli, Avrupa’da “2008 Yılının Ticari Aracı” seçilmesinin ardından İngiltere’de de 2009 yılının “Yılın Vanı” ödülüne layık görüldü. Dünyanın en önemli uzman ticari araç yayınlarından biri olan “What Van?” dergisi tarafından düzenlenen organizasyonda İngiltere’de “yılın vanı” olarak seçilen Fiat Scudo, bu önemli ödülü yüksek taşıma kapasitesi, kolay yükleme/boşaltma özellikleri ve farklı kargo alanı seçeneklerine ek olarak gelişmiş güvenlik özellikleriyle kazanmayı başardı.

Ödüllü Fiat Scudo, ülkemizde 2 farklı mr ile 4 farklı oturma ve yükleme alanı sunan karoser tipiyle tercih edilebiliyor. Aralık ayı boyunca 32 bin 640 TL’den başlayan indirimli anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çeken Fiat Scudo’nun ayrıca ülkemizdeki kısa mesafeli toplu taşıma ihtiyacına göre revize edilen “taksi dolmuş” versiyonu da bulunuyor. Şehir trafiğinde kusursuz bir sürüş keyfi sağlayan Fiat Scudo’nun şık kaputunun altında 1.6 litre 90 HP ve 2.0 litre 120 HP’lik güç üreten Multijet teknolojili dizel motorlar yer alıyor. Bununla birlikte en baz donanımlı versiyonlarda bile EBD destekli ABS ve sürücü havayastığının yanı sıra Radyo/CD’li müzik sistemi gibi donanımlar standart olarak sunuluyor.Scudo yılın Van’ı oldu
Source:http://www.ototc.com/scudo-yilin-van%e2%80%99i-oldu.html

Bu yazı toplamda 6613, bugün ise 1 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum