cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Hem yiyin, hem zayıflayın

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.
Hem ye hem de zayıfla. Gerçekten var mı böyle bir şey?
Zayıflama sektörü her geçen gün büyüyor. Her gün pazara yeni ürünler çıkıyor. İnsanımız ise bu ürünlerden çok şey bekliyor. Haplar, kapsüller, çaylar, yağlar, macunlar… Bu ürünler, gerçekten gördükleri ilginin hakkını verebiliyorlar mı?

Aklımıza takılan pek çok soru var. Biz de kafamızı kurcalayan bu soruları pazarın aktörlerinden Proser Form Bitkisel Zayıflama Çayı’nın marka direktörü Mevlüt Güleç’e sorduk.
2000 yılından bu yana Türkiye’de satılmakta olan Proser Form on yılda on binlerce kullanıcıya ulaşmış. Gerçekten bu çaylar zayıflatıyor mu?
M.GÜLEÇ- Zayıflama ürünleri takviye yani destek ürünlerdir. Sadece bizim ürünümüz değil bilinen pek çok ürünün kilo problemi olanların zayıflamasına yardımcı olduğunu biliyoruz. Pazara yeni sunulan ürünleri bir tarafa koyacak olursak uzun yıllardır satılmakta olan bitkiselyerine bisikleti tercih ettiğimizde bir çok şey değişir. Televizyon yerine de bir eğlence bulabilirsek- tabii hareketli olmak kaydıyla- işte o zaman ideal kilomuza ulaşıp onu koruyabileceğiz. Tekrar etmekte fayda var, mesele tercih meselesi. Gerisi kendi kendine gelecektir.

Kilo yönetimi için bakınız: www.proserform.com

Hem yiyin, hem zayıflayın
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_475066_hem-yiyin,-hem-zayiflayin.html

Bu yazı toplamda 1221, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum