cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


İşte soğuklardan koruyacak ipuçları

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.
Kış kapıya dayandı. Artık rüzgarlar soğuk esmeye başladır. Peki bu soğuk, karlı ve rüzgarlı kış günlerinde dışarıya çıktığımızda ısınmak için neler giymeliyiz?

Soğuk havalarda üşümemek için ayaklarınızdan başınıza kadar sıkıca giyinmeniz şart. İşte sizi sıcak tutacak ipuçları:

1. Öncelikle içinize atlet, normal bir tişört üzerine kazak ile ayaklarınıza da biri ince olmak üzere kalın bot çorapları giymelisiniz.

2. İki çorabın arasına plastik torba giyin. Pantolonun altına ise bot çoraplarınızı örtecek şekilde tayt giymelisiniz. Eğer botlarınız su geçirirse, bu torba size ekstra koruma sağlayacaktır. Ayaklarınızı sıcak tutmak çok önemlidir. Çünkü en fazla ayaklarınızdan hasta olursunuz.

3. Sıradan bir kazak giyebilirsiniz. Ancak, şapkalı kazak giyerseniz boynunuz da soğuktan korunur. Kalın bir pantolon ya da fitilli kadifeden yapılmış bir pantolon da sizi sıcak tutacaktır. Kazağınızı pantolonunuzun içine sıkıştırın. Kazağınızın bilek ve boyun kısmı sıkı olursa buralardan soğuk girmesini de önlersiniz.

4. Omuzlarınızı atkıyla örtün, boynunuzu ve göğsünüzü kapatın. Kalın bir mont, eldivenler ile kazağınızın şapkasının altına kulaklarınızı kapatan bir şapka daha takarsanız dışarı çıkmaya hazırsınız demektir.

İşte soğuklardan koruyacak ipuçları
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_474687_soguk-havada-hasta-etmeyen-sicak-ipuclari.html

Bu yazı toplamda 590, bugün ise 1 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum