cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


URUGUAYLI FORLAN FENERBAHÇEYE GELİRİM

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
İki dakika güncel haber merkezi

Fenerbahçe’nin uzun zamandır takip ettiği ve peşinden koştuuğu Uruguay Milli futbolcu Forlan Fenerbahçeye gelme konusunda olumlu konuştu. Fenerbahçnin transfer listesinde olan Uruguaylı oyuncu Diego Forlan, 2010 Dünya Kupası öncesinde hazırlıklarını sürdürdükleri kampta Türk muhabirlerlerin sorularını cevapladı.

Bir muhabirin sorduğu , ‘Fenerbahçe’de oynamak ister misin?’ şeklindeki sorusuna , “Tabii ki evet. Lugano’nun oynadığı bir takımda oynamayı isterim” dedi.

Atletico Madrid’li futbolcu ayrıca, menajerinin İstanbul’da kendisi için Fenerbahçe ile pazarlık yaptığı iddialarının hatırlatılması üzerine de, “Bu konu hakkında bilgim yok. Menajerim ve Fenerbahçe’nin görüştüğünü gerçekten bilmiyordum” şeklinde konuştu.

Türkiye’de muhteşem bir taraftar olduğunu ve çok büyük ekiplerin yer aldığını dile getiren Forlan, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray’ı tanıdığını da ifade etti. Ayrıca Forlan, Lugano’nun dışında Leo Franco, Alex ve Bilica gibi birçok oyuncuyu da tanıdığını söyledi.

Uruguaylı futbolcu son olarak, ‘Fenerbahçe’nin ikinci Diego’su olmak ister misin?’ sorusuna da, “Şu anda bu konuda bir fikrim yok” şeklinde yanıt verdi.

15.06.2010 URUGUAYLI FORLAN FENERBAHÇE’YE GELİRİM VİDEO İZLE
Source:http://www.aymoli.com/uruguayli-forlan-fenerbahceye-gelirim-video-izle/#more-22561

Bu yazı toplamda 986, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum