cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Baros’a Kartal pençesi

Yazar Onur

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

http://www.spor3.com/images/news/362458.jpg

Galatasaray’ın sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Baros’a Beşiktaş talip oldu.

Beşiktaşlı yöneticilerin, Paska’ya “Galatasaray’a imza atma konusunda aceleci davranmayın. Önce bizimle masaya oturun” dedikleri belirtildi. Bu gelişme, Sarı-Kırmızılı yönetimi telaşlandırmaya yetti.

Galatasaray taraftarının sevgilisi Milan Baros’un sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Yönetim, Çek golcüye teklif yapmak için ağırdan alıyordu ancak gelen son haberler, Sarı-Kırmızılılar’ı harekete geçirecek gibi görünüyor. Daha önce Fenerbahçe’nin transferi için nabız yokladığı Çek golcüye bu kez de Beşiktaş kancayı taktı. Plzen maçı için Çek Cumhuriyeti’ne giden Siyah-Beyazlı yöneticilerin, savunma oyuncusu Tomas Sivok vasıtasıyla Prag’da Baros’un menaceri Pavel Paska’yla görüştüğü öğrenildi. Özellikle Başkan Yıldırım Demirören’in çok beğendiği Milan Baros için Siyah-Beyazlılar’ın oldukça cömert bir teklif sunmaya hazırlandığı iddia edildi.

3 yıl için 9 milyon Euro

Galatasaray’dan yıllık 2 milyon Euro alan Baros, yönetimden 3 yıl için 7.5 milyon Euro istiyor. Ancak Sarı-Kırmızılılar buna yanaşmıyor. Beşiktaş’ın ise senelik 3 milyon Euro’dan 3 yıllık sözleşme imzalamaya hazır olduğu ifade edildi. Galatasaray’da mutlu olan golcü için Siyah-Beyazlı yöneticilerin menacerine, “Milan Baros, Beşiktaş’a gelmeye sıcak bakar mı?” sorusunu yönelttiği belirtilirken, Paska’nın, “Takımını çok seviyor ancak merak etmeyin. Anlaşırsak ben kendisini ikna ederim” güvencesi verdiği iddia edildi. Baros’un maddi anlamda kariyerindeki son ciddi imzayı atacağı için bu konuda ince eleyip sık dokuduğu öğrenildi.

Taraftar endişeli

Harry Kewell’ın takımda kalmasıyla büyük bir sevinç yaşayan taraftarların ise Milan Baros’a ezeli rakiplerinin kanca atması nedeniyle bir hayli endişeli olduğu belirtildi. Sarı-Kırmızılılar, çok sevdikleri Baros’la bir an önce yeni sözleşme imzalanması için yönetime baskı yapmaya hazırlanıyor.

Bu yazı toplamda 1844, bugün ise 3 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum