cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Güiza’ya Talip Var..!

Yazar Onur

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

http://www.spor3.com/images/news/352853.jpg

FenerbahçeLİ Daniel Güiza’ya, ülkesinden sonra şimdi de Rusya’dan teklif var.

14 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer olduğu Fenerbahçe’de ilk iki sezonunda tam bir hayal kırıklığı yaratan Okçu’ya, Rusya Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Rubin Kazan’ın talip olduğu öğrenildi.

Kadrosunda iki Türk oyuncu Gökdeniz Karadeniz ve Fatih Tekke’yi bulunduran Rus ekibinin, Güiza için Fenerbahçe’ye resmi teklifte bulunduğu ve bonservisi için 5 milyon Euro önerdiği kaydedildi. Bonservisini ucuza kapatarak Fenerbahçe’den ayrılmak istediği için, sağlık kontrolüne geç giren, sakat olduğunu ileri sürerek idmanlara katılmayan Daniel Güiza, futbol yaşanntısını ülkesinde sürdürmek istiyor. Bu doğrultuda, daha önce formasını giydiği Getafe kulübü, kendisini istemiş ancak bonservis bedelini yüksek bulmuştu.

Teknik direktör Aykut Kocaman’ın, çıkardığı olaylar nedeniyle kadroda tutmaya sıcak bakmadığı ve basın toplantılarında açıkça eleştirdiği Güiza’yı göndermeye kararlı olan yöneticilerin, Rubin Kazan’ın 5 milyon Euro’luk teklifini yukarı çıkarması durumunda, bu transfere onay vermesi bekleniyor.

Kaynak:www.mackacta.com

Bu yazı toplamda 1471, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum