cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


öyle bir geçer zamanki 10.bölümünü izle 23 kasım kanal D izle

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.

Kanal D nin ilgiyle izlenen dizilerinden Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin 10. bölümü ile ekrana geliyor.23 kasımdaki bu bölümde Ali’nin duruşmaya gelmemesi üzerine boşanma davası ertelenir. Acı haber tez ulaşır, Cemile ve Hasefe Hanım da soluğu hastanede alırlar.

Üç kadının yolu bu kez hastane koridorunda kesişir. Endişeli ve gergin bekleyiş başlar. Baygın halde yatan Ali’nin dudaklarından dökülen kelimelerse fitili ateşleyen kıvılcım gibidir, Carolin’i kıskançlık krizine sokar.
Hakan bir kez daha Berrin ile konuşmaya çalışır ancak değişen bir şey yoktur.Bunu kaldıramayan genç adam bir karar verir ve Resul’ü ziyaret eder.

Ahmet ile konuşmaya giden Berrin ise orada kendinden gizlenen bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.Soner ile buluşmaya devam eden Aylin onunla bu kez çiftlik evine gider ancak beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalacaktır.İnci öğretmene serenad yapmaya giden Mete’yi ise Necati takiptedir. Ancak Mete’yi orada başka bir sürpriz daha beklemektedir.Ali’nin taburcu olması yaklaşırken Carolin’in planları Hollanda’dan gelen bir telefon ile bozulur

öyle bir geçer zamanki 10.bölümünü izle 23 kasım kanal D izle
Source:http://www.aymoli.com/oyle-bir-gecer-zamanki-10-bolumunu-izle-23-kasim-kanal-d-izle/#more-33464

Bu yazı toplamda 6868, bugün ise 3 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum