cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


22.06.2010 HAKKARİ ŞEHİDİ HÜSEYİN KÖKSAL’IN ANKARA’DAKİ CENAZE TÖRENİ VİDEO

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
İki dakika güncel haber merkezi

Hakkari Şemdinli’deki hain saldırıda şehit olan askerler Yusuf Pazar, Hüseyin Köksal, Süleyman Ballan ve Selçuk Gökdağ son yolculuklarına uğurlanıyorlar. Onbaşı Hüseyin Köksal’ın Kocatepe Camisi’ndeki cenazesine Gül de katıldı. Onbaşı Hüseyin Köksal’ın Kocatepe Camisi’ndeki cenazesine Gül de katıldı. Hakkari Şemdinli’deki hain saldırıda şehit olan askerler Yusuf Pazar, Hüseyin Köksal, Süleyman Ballan ve Selçuk Gökdağ son yolculuklarına uğurlanıyorlar.

Jandarma Komando Çavuş Yusuf Pazar’ın cenazesi memleketi Ankara’nın Kazan ilçesinde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.Ankara’nın ikinci şehidi Hüseyin Köksal’ın cenaze namazı Kocatepe Camii’nde kılındı. Şehit askerin cenazesine Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Ali Babacan çok sayıda askeri yetkili katıldı.Cenaze namazı İzmit’te kılınan şehit asker Selçuk Gökdağ tekbirler eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.
Kocatepe Camisi’nde cenaze namazının kılınmasının ardından Cebeci Askeri Şehitliği’ne getirilen Köksal’ın cenaze törenine ailesi ve yakınları ile vatandaşlar katıldı. Köksal’ın cenazesi, dualar eşliğinde toprağa verildi.Bu arada, Hüseyin Köksal’ın cenazesinin toprağa verilmesi sırasında babası Nurettin, annesi Emine, kardeşi İbrahim ile şehitle aynı adı taşıyan ve Hakkari’de görev yapan amcasının oğlu Hüseyin Köksal’ın gözyaşlarına hakim olamadığı gözlendi.
Cenazenin toprağa verilmesinin ardından tören mangası tarafından şehit için üç el saygı atışı yapıldı.
Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Mehmet Emin Alpman, Hüseyin Köksal’ın tabutuna sarılı Türk bayrağını şehidin babasına verdi.

Link:

22.06.2010 HAKKARİ ŞEHİDİ HÜSEYİN KÖKSAL’IN ANKARA’DAKİ CENAZE TÖRENİ VİDEO
Source:http://www.aymoli.com/hakkari-sehidi-huseyin-koksalin-ankaradaki-cenaze-toreni/#more-23123

Bu yazı toplamda 1230, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum