cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Avea Müşteri Hizmetleri

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

Sorularınıza cevap bulmak ya da hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek için, Avea Müşteri Hizmetleri’ni haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Avea hatlı cep telefonunuzdan 500′ü tuşlayarak ya da sabit hatlardan 444 1 500′ü çevirerek Avea Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz. Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları süreden bağımsız olarak faturalı hatlar için 42 kuruş, faturasız hatlar için 60 kuruş fiyatından ücretlendirilmektedir.

Hattınızla ilgili kişisel bilgilerinizin korunması amacıyla, hattınız ve ödemelerinizle ilgili her konuda müşteri hizmetlerimizden veya online işlemlerden bilgi almanızı rica ederiz. Avea hatlı cep telefonunuzdan 500′ü, sabit hatlardan ise 444 1 500′ü tuşlayarak Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

» Servis ve hizmetleriniz hakkında önerilerimi iletmek istiyorum.
» Web siteniz hakkında görüş ve önerilerimi iletmek istiyorum.

Numaramın tamamı taşınacak mı, yoksa önkod (5xx) değiştirilmek zorunda kalınacak mı?

Ön kod dahil numaranın tamamı taşınacaktır. Örn. 0542 ön koduna sahip abone mevcut numarası yani 0542′li numarası ile artık bir AVEA abonesi olabilecektir.

Numara taşınabilirliğinin avantajı nedir?

Mobil numara taşınabilirliği uygulaması, telefon numaranızı değiştirmeye gerek kalmaksızın istediğiniz GSM operatörü ile hattınızı kullanmanızı sağlar. Bu uygulama hayata geçtiğinde numaranız değişmeden Avea’ya geçiş yapabilir; Avea’nın gerçek fiyata konuşturan rakipsiz tarifeleri ve avantajlı kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Kurumsal hatlarda taşıma işlemi tüm hatlar için yapılabilecek mi ?

Başvuru yapıldığında tüm kurumsal numaralarınız aynı anda taşınabilecektir.

Avea’da kurumsal hatlarım mevcut diğer operatördeki numaralarımı da taşıyarak aynı tarife ile bu hat grubuma ekleyebilir miyim?

Evet. Mevcut tarifenize diğer operatördeki hatlarınızı da numaralarını değiştirmeksizin ekleyebilirsiniz.

Numara taşınabilirliği için nereden başvurabilirim?

Numaranızı AVEA’ya taşımak için başvurularınızı Avea iletişim merkezlerimizden, www.avea.com.tr internet sitemizden ya da 4441500 Avea Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Numarasını taşımak isteyen müşterilerin başvuru sırasında vermeleri gereken belgeler nelerdir ?

Adınıza kayıtlı bireysel numaranızı taşıma işleminiz için kimliğiniz ile birlikte başvurarak AVEA iletişim merkezlerinde bulunan Numara Taşıma Bavuru formunu doldurmanız yeterlidir.Numaranızı faturalı olarak AVEA’ya taşımak için kimliğiniz ve numara başvuru formunuz ile birlikte son iki aydan birine ait sabit fatura ile başvuruda bulunabilirsiniz.Kurumsal numaralarınızı taşıma işleminiz şirket yetkilisi veya vekilinin başvurusu ile yapılabilir.Kurumsal numaralarınızı AVEA’ya taşımanız için şirket yetkilisinin kimliği, imza sirküleri ile KDV Tahakkuk Fişi veya Vergi Levhası ile başvuruda bulunabilirsiniz.

11855 Rehber Servisi’nden tüm Avea abonelerinin bilgilerine ulaşabilir miyim?

Bilinmeyen Numaralar servisi ile rehbere kayıt yaptırmış Avea abonelerinin cep telefonu numaralarını ve/veya isim-soyad bilgilerini alabilirsiniz.

MMS mesajım yerine 9230′dan SMS aldım, ne yapmam gerekiyor?

Gönderilen MMS’i alamadığınız anlamına gelir.

Faturalarımın geldiği adresi nasıl değiştirebilirim?

Avea web sitesi online işlemler bölümünden ve Kiosk’lardan fatura adresinizi öğrenebilir ve fatura adres değişikliği yapabilirsiniz. Bunun dışında size yakın Avea İletişim Merkezi’nden veya AveaMerkez Müşteri Hizmetlerinden adres değişikliğini yapabilirsiniz.

Şifrem bloke oldu, ne yapmalıyım?

5 defa hatalı girildiğinde şifre gün içerisinde bloke olur. Şifrenizi bloke ettiğiniz durumda telefonun mesaj bölümüne girerek ‘SIFRE’ yazıp 9520′e SMS göndererek birkaç dakika içerisinde telefonunuza gelen SMS ile şifrenizi öğrenebilirsiniz. ‘SIFRE’ yazıp 9520′e SMS gönderdiğinizde bloke durumu sona erecektir.

Bu yazı toplamda 9283, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

Okuyucu Yorumları

  1. xxxX |

    avea hattım var faturasız ama kontorüm eksi 747 tl oldu bir sorun çıkarmı?: :D

CommentYorum