cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Google internet öğretiyor

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi
YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN İNTERNET REHBERİ

İnternet her geçen gün hayatımıza daha fazla yerleşiyor. Buna rağmen bu konuda yeterli bilgiye sahip olmayan kullanıcıların sayısı hiç de az değil. Bu alandaki eksikliği aşmak için Google, online birhazırladı. Bu kitap sayesinde kullanıcılar web siteleri ve tarayıcılar ile ilgili temel bilgilere daha kolay ulaşabilecek.

CHROME EKİBİ MUTFAKTA

İnternet meraklıları bu kitapta TCP/IP, HTML, tarayıcı uzantıları ve kötü amaçlı yazılımlar gibi konular ile ilgili merak ettiklerini bulabilecek. İnternetin nasıl çalıştığını adım adım anlatan bu kitap,Chrome ekibi tarafından hazırlandı.

”İnternet nedir?” gibi çok temel bir soru ile başlayan kitap giderek karmaşıklaşan 20 farklı konuya değiniyor. Web uygulamaları, web programlama dilleri, tarayıcılar, gizlilik ve güvenlik gibi konular da online kitapta yer alıyor. Google’ı bu kitabı hazırlamaya iten neden ise gerçekten ilginç.

ŞAŞIRTAN SONUÇ

Şirketin geçen sene yaptırdığı sokak anketlerinde katılımcıların sadece yüzde 8’i İnternet Explorer, Chrome, Mozillagibitarayıcılarının ne işe yaradığını doğru olarak cevaplayabilmiş.

Yine aynı ankete gore internet kullanıcılarının yüzde 90’ı Javascript, HTML5 gibi teknik terimlerin ne anlama geldiğini bilmiyor.
Google internet öğretiyor
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_472603_googledan-online-kitap;-adan-zye-internet-burada.html

Bu yazı toplamda 1232, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum