cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


MSN Aç – MSN Kayıt – MSN Kaydol – MSN Oluştur – MSN Yükle

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

MSN Aç, MSN Kayıt, MSN Kaydol, MSN Oluştur, MSN Yükle, Mesene, Emesen, emsen gibi yazılımlar yalnıştır. = Doğrusu MSN dir.
Bir MSN hesabı açmak istiyorsunuz aşağıdaki yazı işinizi görecektir. Fakat öncesinde şu mantığın toplumda oturması gerek. MSN ya da diğer Messenger hizmetlerini telefon gibi düşünün. Yani tanımadığınız kişileri listenize eklemek biraz Messenger sapıklığı pozisyonuna düşüyor, telefonda nasıl tanımadığınız kişileri aramıyorsanız bunuda aynı mantıkla düşünmeniz faydalı olacaktır.

Eğer Program indirmeden web üzerinden msn açmak istiyorsanız www.messengerfx.com işinizi görecektir.

Yeni bir Windows Live ID (yani bir MSN adresi) ile Messenger’a bağlanmaktan daha fazlasını yapabilirsiniz. Windows Live Messenger bu ID ile oturum açabileceğiniz Microsoft’un Windows Live uygulamalarından sadece bir tanesi. Ancak Windows Live Messenger da böyle bir adrese sahip olanın bilgisayarında bulunması gereken, gereken demesek de bulunması iyi olan bir program. Bu yüzden Messenger’ı http://get.live.com/ adresine gidin ve oraları okuyarak hangi ürünleri indirmek istediğinize karar verin ve indirin. (Sayfa İngilizce ya da başka bir dilde açılıyorsa şu ayarı yapmanız gerekir. Internet Explorer Seçenekleri’ne gidin. Genel sekmesinde Görünüm bölümünde Diller düğmesine tıklayın ve listede Türkçe varsa onu en yukarıya taşıyın, yoksa Ekle düğmesinden Türkçe’yi diller listesine ekleyip tekrar en yukarıda bulunmasını sağlayın. Şimdi yukarıdaki adrese gittiğinizde aynı sayfa Türkçe arayüz ile açılacaktır.)

Messenger başarılı bir şekilde indirilip programı başlattığınızda oturum açma penceresinde aşağıdaki bağlantılardan biri “Windows Live ID için kaydol”dur. Bu bağlantıya tıkladığınızda sizi yeni bir Windows Live ID kaydettirmeniz için bir sayfaya götürür. Türkçe olduğu için kolaylıkla Windows Live ID’nizi alabilirsiniz.

Messenger’ı yüklemek istemez ve diğer ürünleri kullanmak isterseniz, onların da çoğunun içinde bir Windows Live ID kaydettirmek için bağlantıları bulunur. Ancak hiçbir programı henüz indirmeden yeni bir Windows Live ID kaydettirmenin bana göre doğru yolu http://get.live.com/ adresine gidip o sayfada Kaydol düğmesine tıklamaktır. Ben hellboy’un verdiği tür sayfaların adresleri kolay değişebileceği ve forumdaki yazıların güncelliği kolay kaybolacağı için alan adlarına bağlantı vermeyi tercih ediyorum. Her neyse…

Bu ID ile bütün Windows Live ürünlerinde (mesela Windows Live Messenger, Mail, Hotmail, Search, Spaces…) oturum açabilirsiniz.

Bu yazı toplamda 123458, bugün ise 1 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

Okuyucu Yorumları

 1. alihan |

  kaydolmayı cok istiyorum

 2. MSN ADMİN |

  Ne Olduysa Sorunlarınızı Bana Sorabilirsinz.

 3. halit |

  mynetim olmasını istiyorum

 4. gözde |

  ya bi açılmıyo ya çok sinirlendim öfffff

 5. berrak |

  slm bende msn acamıyorummmmmmmm

 6. tugba |

  hey nbr:)))

 7. gamze |

  süper ya

 8. seher |

  msn açmayı bilen varmı ya varsa yasın

 9. CİHAN YILDIRIM |

  okul okuyorum

CommentYorum