cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Ankara’da Otellerde 2011 Yeni Yıl Programları

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

ankara 2011 yılbaşı

Ankara’nın 5 Yıldızlı otelleri, 2011 yılına farklı ortamda girmek isteyenler için değişik alternatifler sunuyor. Başkentte lüks oteller yeni yıla sevdikleriyle girmek isteyenler için zengin ve özel programlar hazırladı. Yılbaşı gecesi için dünya ve Türk mutfağından özel menüler oluşturan oteller, konuklarına gala müziği, kokteyl, oryantal dans, Yılbaşı sürpriz çekilişi gibi etkinliklerle eğlenme imkanı sunacak.
Başkentliler, yılbaşına beş Yıldızlı otellerde Gülben Ergen, İzel, Pınar Aylin ve Bengü’yü dinleyerek girme ikmanı da bulacak.

RİXOS GRAND ANKARA’DA, ÜNLÜ ŞARKICILARLA YILBAŞI-

izel yılbaşında

Rixos Grand Ankara, Ankaralıları Yılbaşı gecesi pop müziğinin ünlü ismi Bengü ile buluşturacak. Kokteylin ardından orkestra programı ve oryantal gösterisinin de sunulacağıgece için fiyatlar 185 liradan başlıyor.

Başka bir salonda ise konuklar, 175 liradan başlayan fiyatlarla, zengin bir gala menüsününyanında orkestra programı revü gösterisi izleyecek. Yeni yıla burada girmek isteyen Başkentliler, pop müziğinin ünlü isimlerinden İzel ile Yılbaşı eğlencesi yaşayacak.

Ankaralılar, Rixos’ta, 2 kişi için 120 avroluk konaklama fiyatıyla da yeni yılı otelde karşılayabilecek.

– HİLTONSA’DA YILBAŞI-

Ankara HiltonSa’nın Yılbaşı menüsü, Akdeniz mavi yengeç kokteyli, pancar ve kabak carpaccio üzerinde marine edilmiş levrek, kırmızı lahana üzerinde yulafla kaplanmış deniztarağı, Rose şarabı şerbet ve gül suyu jölesi, siyah trüf mantarı yağıyla tatlandırılmış dana bonfilesi veya ağır ateşde pişirilmiş hindi, Safranlı ‘custard’ eşliğinde Porto şarabında pişirilmiş Williams armudu, mini siyah çikolatalı ‘truffles’ ve şekerlenmiş kumkat, kahve, çay ve petits fours’tan oluşacak.

Burada Yılbaşı özel menüsünü tatmak isteyenler kişi başı 195 lira ödeyecek.

Yeni yılın ilk sabahı brunch keyfi yapmak isteyenler ise açık büfe için 68 lira verecek. Buözel gecede HiltonSa’da konaklamak isteyenler, tek kişilik konaklama ve yeni yıl brunchı için Kdv hariç 79 Avro, çift kişilik konaklama ve brunch için de Kdv hariç 99 Avro ödeyecek.

– DEDEMAN’DA YILBAŞI PINAR AYLİN İLE KUTLANACAK-

pınar aylin yılbaşı
Yılbaşını Dedeman’da kutlamak isteyenler, geceye orkestra eşliğinde yemekle başlayacak.

Konuklara ilk olarak beyaz peynir, kaşar peyniri, zeytinyağlı yaprak sarma, salam, kısır, rus salatası, haydari, domates, salatalık, limon, mevsim yeşilliklerinden oluşan ordörv tabağıikram edilecek.

Napoliten soslu sadabat böreği, doldurulmuş piliç rulo, ıspanak sote, iç pilavının yanı sıra kestaneli parfe, masalara serpme kuruyemiş, meyve, çorbadan oluşan menüde, limitsiz yerli içecek de sunulacak.

Volkan gösterisi eşliğinde konuklar, Ankara Seğmen Ekibi dans gösterisi ve oryantal şovizleyecek.

Ünlü şarkıcı Pınar Aylin’in sahne alacağı gecede, hediye çekilişi de yapılacak. Konuk sanatçıBurak’ın şarkıları eşliğinde sabaha dek sürecek eğlenceye katılmak isteyenler, 129-239 lira arasında ödeme yapacak. Gece Dedeman’da konaklamanın fiyatı ise iki kişilik oda için 150 lira.

– SHERATON’IN PROGRAMI-

Sheraton Ankara, yeni yılda konuklarına, ayva peltesi üzerinde kızarmış keçi peyniri, fümesomon balığı ve karides kokteyl, bıldırcın ve porçini mantarıyla doldurulmuş ‘Ravioli’, şampanya sorbe, fırınlanmış dana iliği ve tornedo, kestaneli Noel Öpücüğü, kahve ve mini petit fours ikram edecek.

Bu menüyü tatmak isteyenler, kişi başı 150 lira verecek.

Başka bir salonda ise canlı müzik eşliğinde, ayva peltesi üzerinde kızarmış keçi peyniri, ıstakoz salatası, Sülün ve more mantarıyla doldurulmuş ‘Pannocya’, kalamar dolması, şampanya sorbe, fırınlanmış dana iliği ve tornedo, kestaneli Noel öpücüğü, mevsimmeyvaları, kahve ve mini petibörlerden oluşan menü sunulacak.

Bu menünün fiyatı ise kişi başı 195 lira.

SWİSSOTEL’DE GÜLBEN ERGEN”Lİ YILBAŞI-

ankara gulben ergen

Swissotel Ankara’da ise Ercan ve orkestrasının yemek ve gala müziğiyle renklenecekgecede, oryantal dans şov ve hediye çekilişlerinin yanında yeni yıl çocuk partisi dedüzenlenecek.

Konuklar, yeni yıla ünlü şarkıcı Gülben Ergen’in şarkılarıyla ’Merhaba’ diyecek.

Yılbaşı gecesinin geleneksel Türk soğuk meze tabağı, ıspanak ve peynirli kol böreği, limon sorbe, dana bonfile, çikolo markizden oluşan menüsü ise limitsiz yerli içkiyle sunulacak.Swissotel’de Yılbaşı kutlaması ise 159 liradan başlayacak.

(ESA-TNÇ) – ANKARA (Anadolu Ajansı)

Bu yazı toplamda 7453, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum