cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Finanskent TEM Konutları

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

Yapabildiklerimizin ötesine geçmek için…

Kiptaş yıllardır İstanbul’da binlerce konuta imza attı, İstanbullu’yu çağdaş kent anlayışıyla tanıştırdı. Yeni projesinde çıtayı bir adım daha öteye taşıyor ve finans dünyasının önde gelen isimlerini Finanskent’e davet ediyor.

Kuşkusuz eviniz kadar, yaşadığınız ortamı paylaştığınız komşularınızda önemli.
Finanskent; finans dünyasında anahtar rol oynayan, seçkin sakinleriyle yeni bir dünya. Yatırım dünyasının kalbi bundan sonra, yepyeni arkadaşlık ve iş ilişkilerinin kurulacağı Finanskent’te atacak.

Sosyal Aktiviteler

İşinizden çıkıp Finanskent’teki evinize döndüğünüzde vaktinizi değerlendirmek için yapabileceğiniz bir çok şey var. Siz ve aileniz Finanskent’in seçkin sakinleriyle vakit geçirmekten büyük keyif alacaksınız.

Yeşil Alanlar

Finanskent, konumu gereği yemyeşil bir çevrenin içinde. Evinizin penceresinden uçsuz bucaksız bir orman manzarasını seyredecek, sosyal alanlardaki çevre düzenlemesiyle iç açıcı bir atmosferde yaşayacaksınız.
Siz ve sevdikleriniz, Finanskent’in dünyasında vakit geçirmeye doyamayacaksınız.

Havuz keyfi

Finanskent; hava koşullarına göre açılıp kapanabilen havuzu ve çocuk havuzuyla sakinlerinin günlük hayatına havuz keyfini katıyor. Finanskent’liler İstanbul’un ortasındaki yaşam alanlarında dünya standartlarında bir havuzda kulaç atmanın keyfini sürecekler.

Fitness Center ve Vitamin Bar

Daha sağlıklı bir yaşam için günlük egzersizlerinizi yapabileceğiniz tam donanımlı bir Fitness Center sizi bekliyor. Sporun yanında vitamin ihtiyacınızı son derece lezzetli yiyecek ve içeceklerle karşılayabileceğiniz Vitamin Bar sizin ve ailenizin vazgeçilmezlerinden olacak.

Squash ve diğer spor alanları

Squash, basketbol, bilardo…
Finanskent tüm eğlencesiyle sizi bekliyor. Bu dinamik ve rekabetçi sporların keyfini dilediğiniz zaman sürebilirsiniz.

Eksiksiz Spa Keyfi

Finanskent’te geleneksel Türk Hamamı ve Sauna keyfi de unutulmadı.
Bu müthiş keyif, yorucu bir iş gününden sonra önceliklerinizden olacak. Buhar ve spa odasında masajlardan ve aroma terapilerden faydalanabilir, kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Konum

Finanskent’teki yaşam alanınız Maslak’a sadece 5 dakika, Levent’e 15 dakika uzaklıkta. Finanskent, çevreyolunun hemen yanında yer alıyor, F.S.M köprüsüyle çok kısa bir sürede Anadolu yakasına ulaşabileceğiniz gibi,
Taksim ve Atatürk Havalimanı’da çok yakınınızda.

Finanskent, merkezi konumu, finans dünyasının önde gelen isimlerinin oluşturduğu eşsiz sosyal çevresi ve sunduğu sosyal aktivitelerle, İstanbul’un en popüler yaşam merkezlerinden biri olmaya aday.

Bu yazı toplamda 1160, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum