cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Kıvırcık Ali Trafik Kazasında Yaşamını Yitirdi

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

Kıvırcık ali trafik kazası, kıvırcık ali, kıvırcık ali haber, kıvırcık ali öldümü, kıvırcık ali dinle, kıvırcık ali izle
Kıvırcık Ali Özütemiz, hayatınız kaybetti, Çatalca da geçirdiği trafik kazasında vefat eden kıvırcık ali, Türkülerini yetim bıraktı ve gitti. Cenabı Hak tan rahmet diliyoruz. Allah mekanını cennet eylesin.

Kıvırcık Ali olarak bilinen Türk halk müziği sanatçısı Ali Özütemiz, Çatalca’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.

Sabah 05.30 sıralarında Çatalca Tepecik mevkiinde meydana gelen kazada Ali Özütemiz’in otomobilinin takla attığı ifade edildi.

Beşiktaş’taki stüdyosunda albüm çalışması yapan sanatçının sabaha karşı evine giderken kaza geçirdiği bildirildi. 42 yaşındaki Özütemiz’in hayatını kaybettiği, cesedinin ise hastane morguna kaldırıldığı öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, Ali Özütemiz için yarın saat 13.00’te Avcılar Er Mahmut Dede Cemevi’nde tören yapılacak.

KIVIRCIK ALİ KİMDİR?

11 Ekim 1968’de Tokat’ın Turhal ilçesinin Erenli köyünde dünyaya gelen Ali Özütemiz, Mahzuni Şerif, Abdullah Papur, Ali Kızıltuğ, Ali Ekber Çiçek, Muhlis Akarsu, Rıza Aslandoğan, Arif Sağ, Musa Eroğlu ve Sebahat Akkiraz gibi büyük üstatları dinleyerek büyüdü. Zamanın çoğunu bağlama çalarak geçiren Özütemiz, gazino ve düğün salonlarında çalışmaya başladıktan sonra saçlarının uzun ve kıvırcık olmasından dolayı ”Kıvırcık Ali” olarak anılmaya başlandı.

ALBÜMLERİ

”Gül tükendi ben tükendim”, ”Isırgan otu”, ”Üçüncü gurbet”, ”Geriye dönün seneler” ve ”Hepimize yeter dünya” adlarıyla 5 albüm çıkaran ”Kıvırcık Ali”, 2 çocuk babasıydı.

DİLLERDEN DÜŞMEYEN 3 ESERİ

Kıvırcık Ali okuduğu, “Isırgan Otu”, “Tükendim” ve “Gülüm” isimli eserlerle akıllarda yer yapmıştı.

GÜLÜM:

TÜKENDİM:

ISIRGAN OTU:

Ajanslar

Bu yazı toplamda 6926, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

Okuyucu Yorumları

  1. halil |

    allah rahmet eylesin….

CommentYorum