cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Seyba Residence

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com


Seyba Residence hakkında:

Aile kavramının önemini vurgulamak amacıyla projelendirelen Seyba Residence, güvenli, konforlu ve huzur içinde bir yaşam sunmaktadır. Seyba Residence’da 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 olmak üzere birbirinden farklı alternatif daireler 4 Blokta yer almaktadır. Dairelerin metrekareleri ise 118, 138, 148, 151,165,176, 206, 215, 231 m2 olarak ihtiyacınıza yönelik olarak farklılık göstermektedir.

Seyba Residence projesinde her daire için bir araçlık kapalı otopark ve misafir araçlar için açık otopark bulunmaktadır. Kapalı otoparktan her daireye asansörlerle erişim sağlanmaktadır.

Güvenliğinden kolay ulaşılabilirliğine, peyzajından sunduğu yaşam kalitesine Seyba, hayatın her alanında bir araya getirilmiş doğru tercihlerin bir bütünüdür. Seyba’da sizin için tasarladığımız seçkin mekanlar modern mimarı tarzıyla yaşam kalitenizin yepyeni adresi olacak…

Sahilyolu, minibüs yolu, İDO iskelesi ve yanıbaşındaki Marmaray metro durağı ile toplu taşıma olanaklarından yararlanma imkanının yanı sıra, Seyba Residence’in konumu kendi aracınızla da trafik keşmekeşini yaşamadan, istediğiniz yere gitmek için birçok ulaşım alternatifini sunmaktadır.

Zemin ve İnşaat Tekniği
En son deprem yönetmeliğine uygun olarak A plus inşaat malzemeleri ve işçiliği ile kaya zemin üzerine radye temel sistemiyle inşa edilmektedir. Zemin etüdlerimiz İ.T.Ü. Prof.Dr. Mete İncecik tarafından sondaj yöntemi ile yapılmıştır. Zemin emniyet gerilmesi, 30ton/m2 üst yapıyı her durumda taşıyabilecek niteliktedir. Betonarme taşıyıcı sistemin beton sınıfı C30, beton çeliği donatı sınıfı BÇ III – Nervürlü’ dür. Taşıyıcı sistemde depreme dayanıklı, perde kolon ve L tipi perde taşıyıcı sistem kullanılmıştır. Binalar, yürürlükte olan T.C. Bayındırlık Bakanlığı Standartları, Deprem ve Yangın Yönetmeliklerine göre projelendirilmiştir.

Seyba’da Sosyal Yaşam
Seyba Residence projesinde, kullanılan toplam alanın %80i yeşil alan olarak projelendirilmiştir. Proje, yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu, tenis kortu – basketbol sahası, cafe ve restaurant, fitness ve sauna, çocuk oyun alanı, yürüyüş yapmak veya bisiklete binmek istediğinizde sahil boyunca Pendik veya Bostancı yönüne doğru keyifli güzergahta vakit geçirme imkanı gibi birçok sosyal aktiviteyi bünyesinde barındırmaktadır.

Seyba Residence sakinlerinin huzur dolu ve mutlu bir yaşam sürebilmeleri için projede daire satılacak kişilerin site hayatına uygun olmasına dikkat edilecektir.

Teknik İnşaat Hakkında
1987′den beri, yurdun muhtelif yerlerinde önde gelen kuruluşlara mühendislik, mimarlık, tadilat, dekorasyon ve inşaat taahhüt hizmetleri vermekte olup, anahtar teslimi üstlendiği tüm işleri vaktinden önce bitirmiştir.

Kuruluşundan bu yana geçen sürede; banka şubesi, genel müdürlük binaları, konut, villa, ofis, iş merkezi ve sanayi yapısı gibi çok sayıda projenin temelden inşaat ve dekorasyon uygulamalarını ikmal etmiştir.

Muhtelif firmalara yapılan sürekli hizmetlerin neticesinde tecrübeli ve uzman kadrolar oluşturmuş, iyi planlama ve ekipler arasındaki koordineli çalışmalar neticesinde iş bitirme sürelerini giderek kısaltmıştır.

Ulaşılan bu noktada, kullanıcılara mimarlık ve mühendislik prensipleri doğrultusunda, çağın gerektirdiği, amaca uygun, ekonomik ve kaliteli hizmetler sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir..

Kartal
25 yıllık mimarlık kariyerinde çok başarılı projelere imza atan dünyaca ünlü Zaha Hadid’ in, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metropolitan Planlama Merkezi’nin Kartal için açtığı yarışmada birinci gelerek hazırladığı ‘Kartal Alt Merkez ve Kartal-Pendik Kentsel Dünüşüm Projesi’yle çehresi baştan sona değişmekte olan yeni Kartal’da siz de Seyba ile yerinizi alın…

İLETİŞİM:
Seyba Residence
Adres : Kordonboyu Mahallesi Tekel Caddesi No:58 Atalar-Kartal/İstanbul
Telefon : +90 (216) 517 16 41 – +90 533 284 88 33
Fax : +90 (216) 517 16 41

Bu yazı toplamda 2298, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum