cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


İki yeni Çinli ticari geliyor

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.


Çin’in en büyük ticari araç üreticilerinden DFM’nin iki yeni modeli Türkiye’ye geliyor.

Çin’in en büyük ticari araç üreticilerinden DFM markasını 2008 yılında Türkiye pazarına sunan MGY motiv, piyasasına sunduğu mini ticari araç segmentinde yer alan kamyonet ve panelvandan oluşan ürün gamını çeşitlendiriyor.

Türkiye mini ticari araç pazarının lideri MGY Otomotiv, şimdi de iki yeni modeli Türkiye pazarına sunuyor.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye ‘de ilk ve tek mini çift kabin kamyonetini piyasaya süren MGY Otomotiv, DFM’nin yeni modelleri SUCCE (sükse)ve RICH’i, 6 Kasım 2010 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde basın mensuplarına tanıttı.

Yeni bir sınıf ortaya çıkıyor
DFM’nin Nissan ile ortak fabrikası olan ZNA’da üretilen yeni modelin ismi SUCCE… Türkçe okunuşuyla “Sükse”… MGY Otomotiv Gn. Müdürü Ömer Çardak, 1.6 litre hacminde benzinli ve LPG’li olmak üzere iki motor seçeneğiyle piyasaya sürdükleri DFK Sükse’nin sahip olduğu boyutlar ve kullanım kolaylığı ile Türkiye’de yeni bir sınıf yarattığını söyledi. MPV görünümü ve konforu ile tam bir binek araç kullanımı sunan Sükse, hem sınıfının en geniş aile i hem de en geniş yükleme kapasitesine sahip.

İlk dizel Çinli
İkinci yenilik ise Rich Çift Kabin Pick-up… Yine DFM’nin Nissan ile ortak fabrikası ZNA’da üretilen Rich, Türkiye pazarına 4×2 ve 4×4 olmak üzere 2 versiyonuyla giriyor.

2.5 lt commonrail dizel motora sahip olan Rich’in, özellikle inşaat sektörü başta olmak üzere ticari araç kullanan sektörlerin öncelikli tercihi olması bekleniyor.


MGY Otomotiv piyasaya sunduğu DFM marka mini kamyonet ve mini panelvan ile mini ticari araç segmentinde sınıf lideri olmakla beraber mini çift kabin kamyonet ile Türk Otomotiv piyasasında yeni bir sınıf açıyor.

Yeni model olarak DFM Sükse ile otomotiv piyasasına yeni bir model kazandırarak çıtayı biraz daha yükselten MGY Otomotiv, DFM Rich Çift Kabin Kamyonet ile de hem şehir trafiğinde güvenle seyahat etme imkanı sunuyor hem de arazide doğa tutkunlarına gerçek bir off-road keyfi yaşatıyor.

Ömer Çardak her ailenin satın alabileceği DFM Sükse ve Rich’i otomotiv piyasasına kazandırmanın haklı gururunu yaşadıklarını söylüyor.


İki yeni Çinli ticari geliyor
Source:http://www.ototc.com/iki-yeni-cinli-ticari-geliyor.html

Bu yazı toplamda 851, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum