cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


4G’li otomobil

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.


3G’nin pabucunu dama atacak olan 4G teknolojisi, tahmin edilenden daha erken yayılacak gibi görünüyor. İşte karşınızda 4G’li ”in Avrupa pazarına ilk tanıtımı yapıldı.

Gazeteciler, analistler ve Alcatel-Lucent müşterilerinin katıldıkları etkinlik, LTE “ekosistemi”ndeki diğer firmalarla işbirliği içinde sergilenen, heyecan verici yeni uygulamalara sahne oldu. Söz konusu firmalar arasında, mobil cihaz üreticisi LG Electronics, mobil oyun şirketi FishLabs, dijital imza lideri SIGNEXX ve mobil güvenlik ve dijital güvenlik lideri Gemalto yer alıyor.

15-18 Şubat tarihlerinde Barselona’da yapılacak Mobile World Congress fuarında da sergilenecek olan LTE Bağlantılı mobil konsepti, ağ operatörleri, otomobil tedarikçileri ve uygulama sağlayıcılar için potansiyel bir gelir fırsatı sunuyor ve otomobil içinde kişiselleştirilmiş son kullanıcı deneyimlerinin yaşanacağı yeni bir çağı müjdeliyor.

2,6 GHz frekansının, Avrupa’da LTE için lider frekanslardan biri olması bekleniyor. Alcatel-Lucent’ın uçtan uca LTE çözümünün ve LG Electronics’ten bir mobil cihazın kullanıldığı demoda, eşzamanlı akan video oturumları, çokoyunculu mobil oyunlar, fotoğraf ve müzik indirme ve 3G/HSPA ile LTE ağlar arasında yumuşak geçiş gibi yetenekler sergilendi. 3G/HSPA ile LTE ağlar arası geçiş, LTE uygulamasına geçerken aboneleri için kesintisiz bir deneyim kalitesi sağlamak isteyen operatörler açısından kritik bir ihtiyaç.


 


4G’li otomobil
Source:http://www.ototc.com/4g%e2%80%99li-otomobil.html

Bu yazı toplamda 4111, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum