cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


BMW X5’e makyaj

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.


Tamamen yenilenen BMW X5 New York mobil Fuarı’nda sergilenmesi planlanan X5, yeni tamponlar, gövde renginde parçalar, revize edilmiş jantlar, yeni ön farlar, yeri değiştirilmiş sis farları ve yeniden tasarlanmış arka lamba grubuna sahip.

2.20100212175029.jpg

Kabindeki tek değişiklik 6.5 inç ekrana (seçenek olarak 8.8 inçlik bir ekran da mevcut) sahip yeni bir iDrive sisteminin eklenmesi. BMW bazı yeni seçenek ekipmanlar eklemiş: Aktif havalandırmalı ön koltuklar, ısıtmalı direksiyon, panorama cam tavan, dört bölgeli otomatik klima ve bir DVD eğlence sistemi. X5 aynı zamanda ön cama yansayan göstergeleriyle (HUD), virajlarda dönen ön farlar, uzun far yardımcısı, park mesafe kontrolü, geri vites kamerası, aktif seyir kontrolü (dur ve kalk destekli), şerit değiştirme uyarı sistemi ve yoldaki hız sınırını hatırlatan bilgi ekranıyla da donatılabiliyor.


Kaputun altında eski modeldeki sıralı altı silindirli 3.0 litrelik motorun yerini turbo beslemeli sıralı altı silindirli 3.0 litrelik (N55 adında) bir motor almış. Bu yeni motor 306 bg ve 400 Nm tork üretebiliyor. Bu sayede crossover araç 0’dan 100 km/s’ye 6.8 saniyede çıkabiliyor ve 235 km/s azami hıza ulaşabiliyor. Verimlilik bakımından, yeni motor X5’in ortalama yakıt tüketiminin 100 kilometrede 10.1 litrede kalmasını sağlıyor.


BMW X5’e makyaj
Source:http://www.ototc.com/bmw-x5%e2%80%99e-makyaj.html

Bu yazı toplamda 4871, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum