cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Türkiye’nin en dinamik otomobil markası

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.


Chevrolet, ‘Türkiye’nin en dinamik markası’ olmak vizyonu ile önümüzdeki yılda yoluna devam edecektir.

Chevrolet markası 2009 yılını kazandığı büyük başarılar ile kapatmaya hazırlanıyor.

1. Chevrolet. 10.000 adeti aşacak satış rakamı ile Türkiye’deki en yüksek yıllık satış rakamına sahip.
2. Chevrolet. % 82 pazar payı büyüme oranı ile Türkiye’nin en fazla büyüyen otomobil markalarından birisi.
3. Cruze. 7 aylık fiili satışa rağmen satış hedefini %100 aşarak 4.000 adete ulaştırma başarısı.
4. Cruze. Uluslararası AUTOBEST yarışmasında ”2010 Yılının En İyi Otomobili” ödülü. 5. Cruze. Zorluk derecesi artırılan EuroNCAP güvenlik testinden rekor puanla 5 yıldız alan C Sedan segmentinde ilk ve tek otomobil.
6. Cruze. Otohaber dergisi okuyucuları tarafından yapılan oylama sonunda C-Sedan segmentinde “Yılın En İyi Otomobili” ödülü.
7. Captiva. 1700 adeti aşkın satışı ile Türkiye’nin en çok satan 4X4 SUV’si.
8. Chevrolet LPG Programı . 2.000 adetlik LPG dönüşümlü otomobil satışı ile Türkiye’de marka garantili LPG dönüşümünün Türkiye’deki öncüsü.

2010 yılını yeni başarılar kazanma heyecanı ile karşılayan Chevrolet, ’’’ olmak vizyonu ile önümüzdeki yılda yoluna devam edecektir.

Yeni Chevrolet Spark
Chevrolet ailesinin en yeni üyesi , Yeni Spark 2010 Şubat ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacaktır. Tasarımı ile kendinden çok söz ettirecek olan Yeni Spark, yüksek güvenlik özellikleri, kullanım kolaylığı, sürüş konforu, iç mekandaki modern eğlence elemanları ile Chevrolet markasının 2010 yılındaki başarılı modellerinden biri olacağının sinyallerini şimdiden veriyor.


Chevrolet Cruze
C Sedan segmentinin en beğenilen modellerinden biri olan Chevrolet Cruze, coupe tarzı sedan tasarımının yanısıra 8 hava yastığı ve Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC) gibi yüksek güvenlik standartları ile EuroNCAP güvenlik testi tarihinin rekor derecelerini elde ederek en yüksek değerlendirme olan 5 yıldız ödülünü almıştır.

Aveo ve Lacetti Modellerinde LPG programı

Aveo ve Lacetti modellerinde marka garantili LPG dönüşüm uygulamalarının lideri ve öncüsü olan Chevrolet, kullanıcılarını ekonomik ve çevreci LPG‘li modellerle 2010 yılında da buluşturmaya devam edecektir.

Captiva 4×4

SUV 4×4 segment lideri Chevrolet Captiva 4×4, 150 beygir gücünde 2.0 Turbo Dizel motor, 7 koltuk seçeneği,10 hava yastığı, Sunroof,ESP (Elektronik Denge Kontrol Programı),DCS (İniş Kontrol Sistemi),ARP (Devrilmeye Karşı Aktif Koruma Sistemi),LRS (Yatay Sürüş Süspansiyon Sistemi), Deri döşeme,18” hafif alaşımlı jantlar gibi yüksek 4×4 konforu özellikleri ve ekonomik yıllık mrlu taşıt vergisi ile 2010 yılında da iddiasını devam ettirecektir.


Türkiye’nin en dinamik otomobil markası
Source:http://www.ototc.com/turkiye%e2%80%99nin-en-dinamik-otomobil-markasi.html

Bu yazı toplamda 4329, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum