cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Yeni Passat 25 Kasım’da showroomda

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.


Yeni Passat, Almanya’dan 1 hafta sonra Türkiye’de.

Türkiye lansmanı İstanbul Auto Show’da gerçekleşen Yeni Passat, Almanya’dan 1 hafta sonra Türkiye’de. 25 Kasım’da showroomlarda yerini alacak Passat, 51 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satılacak.

Sınıfının en çevreci mrları…
Tüm motor seçeneklerinde Bluemotion Teknolojisine sahip olacak Yeni Passat biri benzinli olmak üzere 4 farklı motor seçeneğiyle pazara giriş yapacak. Yeni Passat, BlueMotion Technology ile donatılmış 1.4 TSI 122hp, 1.6 TDI 105hp, 2.0 TDI 140hp ve 2.0 TDI 170hp motorlar ile kullanıcıların performans ve düşük yakıt tüketimi taleplerine farklı alternatifler sunuyor.

Sınıfının en çok satan modeli
Her nesli ile kendi segmentinde fark yaratan Passat, 7. nesli bu geleneği başarıyla devam ettiriyor. Özellikle beşinci ve altıncı nesilleri ile Türk kullanıcılarının beğenisini kazanmış olan ve pazara sunulduğu günden itibaren Türkiye’de sınıfının açık ara lideri olan Passat, bu iddiasını devam ettirecek.

yeni_passat_25_kasimda_showroomda_1.jpg


Kendi segmentinde fark yaratan teknoloji…
Yeni Passat’ta Stop/Start ve Fren Enerjisi Geri Kazanım Sistemi tüm donanımlarda standart olarak yer alıyor. Fonksiyonel ve okunması kolay göstergeler, matlaştırılmış krom dekorlar yüksek standart donanımı ve genel tasarım yapısı ile Yeni Passat kullanıcılarına keyifli ve rahat yolculuklar vaad ediyor. Üst düzey teknolojik donanımlara da sahip olan Yeni Passat’ta, opsiyonel olarak sunulan Dinamik Aydınlatma Asistanı’nlı Bi-xenon farlar, ön cama entegre kamera ile görüş seviyesini her zaman maksimumda tutarken, standart olarak sunulan Dinamik Viraj Farları da virajları sorun olmaktan çıkarıyor.

Artırılmış güvenlik
Güvenlik konusundaki hassas tutumunu Yeni Passat’ta da devam ettiren Volkswagen, rakipleriyle arasında fark yaratan Şehiriçi Fren Asistanı ve Yorgunluk Algılama Asistanı gibi teknolojilerle ön plana çıkıyor. Segmentinin en kapsamlı güvenlik paketine sahip olan Yeni Passat, Comfortline paketinden itibaren standart olarak sunulan Yorgunluk Takip Asistanı ile kullanıcının sürüş tekniğini belirli periyotlarla sistem tarafından kontrol altında tutup, yorgunluğu hissedip sürücüyü uyarıyor. Elektronik Park Freni’nin bir düğme ile çalıştırıldığı Yeni Passat’ta, opsiyonel olarak sunulan Adaptif Hız Sabitleyici (ACC) ile güvenli sürüşler sunarken, Şehiriçi Fren Asistanı ise şehir içindeki kaza olasılığınızı azaltıyor.


Yeni Passat 25 Kasım’da showroomda
Source:http://www.ototc.com/yeni-passat-25-kasim%e2%80%99da-showroomda.html

Bu yazı toplamda 4207, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum