cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


22 yaşında 22 bin dolarlık ceza

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.
Cezaların 20 bin 400 doları Dubai’de, bin 900 doları ise diğer emirliklerde kesildi. Gulf News’te çıkan haberde, C kaynaklarına göre, ismi M.A. olarak geçen kişi, trafik cezalarını 2008-2009 yılları arasında topladı. M.A.’nın kendini düzeltmek için söz verdiği ve hız yapma isteğini kontrol edemediğinden dolayı pişman olduğu öğrenildi.

Gazetedeki haberde hız tutkunu gencin sekiz ay önce ciddi bir kaza geçirdiği ve omuriliğindeki kırık ve bacağındaki yaralanma nedeniyle artıkkullanamaz hale geldiği belirtildi.

Dubai Polisi Genel Trafik Departmanı müdürü Muhammed Seyf El Zafeyn, gencin durumundan ve özellikle kazada ciddi olarak yaralanmasından dolayı kendisine acıdığını ve cezasını yarıya indirdiğini söyledi. Fakat El Zafeyn, bunun ‘dikkatsiz araç kullanmanın yanlış olmadığı’ manasına gelmediğini vurguladı.

M.A.’nın arabasına polis tarafından 510 gün el koyulacağı fakat El Zafeyn’in direktifiyle cezanın 255 güne indirildiği ifade edildi.

Habere göre toplam 22 bin dolardan fazla trafik cezası yiyen genç, Nissan Patrol marka cipe biniyor. Arabasının değeri 51 bin 200 dolar olmasına rağmen M.A. yaklaşık 55 bin dolar daha harcayarak motoru güçlendirmek için aracı modifiye etmiş.

Bir devlet dairesinde çalışan M.A., “Arabamın çok yüksek hızda gidebilmesi için parçalar taktırdım ve bunun için 82 bin dolar borç aldım. Başıma gelenlerin ardından bu kararımdan dolayı pişmanım. Parayı daha faydalı işlere yatırabilirdim.” dedi.

M.A. ayrıca, 15 yaşında araba sürmeye başladığını; arkadaşlarının yarısını araç ya da motor kazalarında kaybettiğini ve kendi yaptığı kaza esnasında emniyet kemerinin takılı olmadığını da sözlerine ekledi.

22 yaşında 22 bin dolarlık ceza
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_474602_22-yasindaki-bir-genc-22-bin-300-dolarlik-trafik-cezasi-topladi.html

Bu yazı toplamda 1804, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum