cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Wikileaks’in belgelerindeki şok iddia – Video

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.
7 bin küsur belgede ise Amerikalı diplomatların Washingtona gönderdikleri Türkiye ile ilgili mesajlar var. Türkiye’nin ekseninin doğuya kaydığını iddia eden Amerikalı diplomatlar, Başbakan Erdoğan’ı “İslami reformcu” tabiri ile nitelendiriyor Türkiye’de Şeriat uygulama riskinin düşük olduğuna inanıyor.

Rakiplerinin bile, Erdoğan’ın İslami gündemi olduğu yönünde yalnızca “ikincil kanıtlar” gösterebildiği belirtiliyor. Bir Türk gazetecinin Amerikalı diplomatlara aktardığı bilgilere göre Türk Silahlı Kuvvetleri’nin içinde bazı kesimler, subayları fişlemek için değişik taktikler kullanmış.

İddiaya göre Subayların çöplerini kontrol eden askeri müfettişler görevlendirilmiş ve bunlar . İçinde içki şişesi olmayan çöpleri tespit ediyorlar. İddilardaki inanılmaz fişleme yöntemlerinden biri de subayların eşleriyle birlikte, ordu tesislerinde havuz başında düzenlenen partilere davet edilmesi.

İçki içmeyen subayın çöplerinden tespit edildiği gibi eşi mayo giymeyen subaylarda tespit ediliyor ve dindar subaylar fişleniyor. ABD’nin Eskiise Wikileaks’ın yayınladığı yazışmaları Libya ziyareti öncesi yorumladı.

Wikileaks’in belgelerindeki şok iddia – Video
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_475162_wikileaksin-belgelerindeki-sok-iddia.html

Bu yazı toplamda 4104, bugün ise 1 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum