cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


‘Aydınlık yarınlara öğretmenler taşıyacak’

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.
Grup BaşkanvekiliMilletvekili Suat Kılıç, Türkiye’nin aydınlık ufuklara, Türk milletinin parlak ve güçlü yarınlara hazırlanmasında en büyük katkı ve emeğin sahibinin öğretmenler olduğunu belirtti.

24 Kasım Öğretmenler Günü’ne ilişkin yazılı bir açıklama yapan Kılıç, ailelerinden ayrılarak öğretmenlerin sevgi ve şefkatine doğru yol alan çocukların, bu eşsiz mesleğin alçak gönüllü ve fedakar mensupları sayesinde hayata hazırlanıp, ayakları üzerinde durmayı başardığını söyledi.

‘Cumhuriyet ile birlikte inşa edilen yeni Türkiye’nin veCumhuriyeti’ni çağlar ötesine taşıyacak yüksek iradenin gerçek sahibi öğretmenlerdir’ diyen Kılıç, “Bu mesleğin ne kadar önemli ve ne kadar yüksek bir görev olduğu, sorumluluğunun da ne ölçüde derin ve ağır bir sorumluluk olduğu tarihimizin her karesinden alınacak kesitlerde mevcuttur. Cumhuriyet’in en kuvvetli güvencesi olan yeni nesiller öğretmenlerin elinde şekillenecek ve bilgiyle derinleşecektir. O nesiller bizi muasır medeniyet seviyesine, hatta ötesine taşıyacaktır.” ifadelerini kullandı.
‘Aydınlık yarınlara öğretmenler taşıyacak’
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_473398_suat-kilic-aciklama-yapti.html

Bu yazı toplamda 1283, bugün ise 1 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum