cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Ehliyetle gelenler KPSS’ye alınmadı

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.
KPSS giriş belgesinin önemli uyarılar bölümünün 5. şıkkında, giriş belgesiyle birlikte fotoğraflı ve onaylı nüfus cüzdanı, öğrenci kimlik kartı, ehliyet ve pasaport gibi ikinci bir özel kimlik belgesi buldurulması gerektiği yazmasına rağmen Yozgat’ta adaylar ehliyetle sınava alınmadı.

Yozgat’ın Yerköy ilçesinden Yozgat Merkez’eortaöğretim sınavına gelen Turgut Baran, giriş belgesinin arka kısmında bulunan uyarıları dikkate alarak sınava girmek için yanında ehliyetini getirdiğini belirterek, “Fatma Temel Turhan İlköğretim Okulunda bulunan bir sınav görevlisi, nüfus cüzdanı ve pasaport haricindeki kimlik belgeleriyle sınava almayacağını söyledi.

Giriş belgesindeki yazıyı kendisine okutmama rağmen burada kanun benim ben ne diyorsam o ve seni sınava alamam dedi ve beni sınava almadı” dedi.

Umudunun bu sınavda olduğunu ve yaklaşık bir yıldan beri bu sınava hazırlandığını belirten Baran, “Şu an mağdur edildim. Böyle bir uygulama olacaktı da neden giriş belgesine diğer kimlik belgelerini yazmışlar “diye konuştu.

Abdurrahman Doğan isimli adayda nüfus cüzdanını bir gün önce kaybettiğini belirterek, “Sürücü belgem ile birlikte sınav merkezine gittim, ancak oradaki görevli beni içeri almadı. Bir yıldır bu sınav için çalışmıştım. KPSS kursuna katıldım ama sınava giremedim” şeklinde konuştu.

İHA

Ehliyetle gelenler KPSS’ye alınmadı
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_474777_yozgatta-adaylar-ehliyetle-sinava-alinmadi.html

Bu yazı toplamda 1960, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum