cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


KPSS’de 1 TL’ye emanet hizmeti

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.
Lise ve ön lisans mezunlarına yönelik ‘ta da yapıldı. Sınavın birinci oturumuna lise mezunları katıldı. Adaylar, sabah erken saatlerde sınava girecekleri binaların önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Kimlik ve güvenlik kontrolünden geçirilerek binaya alınan adaylar, polis ve diğer görevlilerce tek tek arandı.
Adayların sınav salonuna girişi sırasında alınan yoğun güvenlik önlemleri, adaylar tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Adaylar sınav salonuna alınmasına izin verilmeyen cüzdan, çanta, saat, cep telefonu, araç anahtarı, toplu taşımada kullanılan kentkart, kalem, silgi ve diğer malzemelerini ya tanıdıklarına ya da dışarıda bekleyenlere teslim etmek zorunda kaldı.

Kimi adaylar ise eşyalarını, emanete bıraktı. Sivas’ta sınavın yapıldığı okullardan biri olan Kız Meslek Lisesi’nin bahçesinde tezgahta seyyar olarak çay satışı yapan bazı kişiler, adayların malzemelerini 1 lira karşılığında emanete aldı. Bu kişiler, adayların malzemelerinin teslimi sırasında isimlerini not etti.

Polis ekipleri, adayların dikkatini dağıtacak her türlü ses ve gürültüye karşı sınav yapılan binaların etrafında gerekli tedbirleri aldı. Binaların önünde bekleyen veliler de sessiz olmaları konusunda uyarıldı. Kimi velilerin, okulların bahçelerinde dua okuduğu gözlendi.

Ön lisans mezunlarının katılacağı ikinci oturum ise saat 14.30’da başlayacak.

KPSS’de 1 TL’ye emanet hizmeti
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_474774_1-lira-karsiliginda-emanete-alindi.html

Bu yazı toplamda 1788, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum