cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Safvet Koleji’ne teşekkür plaketi

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi
Bursa’nın İnegöl ilçesinde Eğitim Sevenler Derneği (İNESDER)tarafından ilçede uzun yıllar hizmet veren Özel Safvet İlköğretim Okulunu eğitimdeki başarılarından dolayı plaketle ödüllendirdiler.

Ziyarette konuşan İnesder Dernek Başkanı Metin Kuş, Özel Safvet Kolejinin İnegöl eğitimine sağladığı katkıyı yakından takip ettiklerini, yerel ulusal ve de uluslararası arenada İnegöl’ümüzün başarıyla temsil edilmesinin takdire şayan olduğunu dile getirdi ve başarılarının devamını diledi.

Ziyaretten memnun kaldıklarını söyleyen Okul Müdürü Bayram Yayla ise “Özel Safvet Koleji olaraksonuçlarında alınan başarının mutluluğunu yaşıyoruz. Okulumuzdan mezun olan 69 öğrencimizin 69’u da çeşitli liselere yerleşti. Ayrıca mezun olan 69 öğrencimizin 21’i Fen Lisesi kazanarak kırılması ve ulaşılması güç bir rekoru kırarak İnegöl de rakipsiz olduğunu bir kez daha ispatlamış oldu. Ayrıca yıl içerisinde farklı yarışmalar ve olimpiyatlardan İnegöl’ümüze birçok madalya kazandırdık ve öğrencilerimizi anında ödüllendirdik. Şimdide SBS’de 500 tam puan alan 6.Sınıflarda Metehan YÜKSEL 8. Sınıflarda ise Emin Ali Ekici ve M.Furkan Beşli adlı öğrencilerimizin laptopla ödüllendiriyoruz. Çünkü marifet iltifata tabidir” dedi.

Ayrıca “ Yabancı dil hayatımızda” projesiyle Avrupa Dil Ödülü Teşvik Belgesi aldıklarını ödüllerinde Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz’ın verdiğini söyleyen Bayram Yayla “Öğrencilerimizin başarıları bizi sevindiriyor. Hangi alanda olursa olsun başarılar kolay elde edilmez, arkasında emek ve alın teri vardır. Okulumuzda okuyan tüm öğrencilerimizi yeteneklerine göre yönlendirip farklı alanlardaki yarışmalara hazırlıyoruz. Biz eğitimin bir iddia değil, ispat olduğunu yetiştirdiğimiz öğrencilerle her zaman gösterdik ve göstermeye de devam ediyoruz. Bu başarıda emeği geçen herkesi kutlarken, bu başarı ve gururu tüm İnegöl’ümüze armağan ediyoruz diye konuştu.

Ziyaretin sonunda İNESTER Başkanı Metin Kuş, elde ettikleri başarılardan dolayı Özel Safvet Koleji Müdürü Bayram Yayla’ ya bir şükran plaketi takdim etti.
Safvet Koleji’ne teşekkür plaketi
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_470999_egitim-sevenler-dernegiden-safvet-kolejine-tesekkur-plaketi-verdi.html

Bu yazı toplamda 2135, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum