cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

http://www.arkadasca.net/wp-content/uploads/polatal.jpg23 Eylül 2010 da ATV de yeni sezona başlayacak Kurtlar Vadisi Pusu dan halkımıza toplumsal mesajlar verecek bölümler bekliyoruz. Örneğin Polat Alemdar, trafikte yol vermeme mevzusundan kavga edenleri ayırıp akıllı başlı insanlar olmalarını telkin edebilir. Ya da camiye gidip namaz kıldıktan sonra küçük çocuklara şeker verebilir.
Bu konudaki fikirlerinizi yorumlarınız ile bizlerle paylaşmanızı rica ederiz.

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon;

Gösterildiği her sezon izlenme rekoru kıran dizi film ‘Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümleri, eylül ayından itibaren perşembe günleri saat 20.00′de atv’de izlenecek..

Ekranların reyting rekorları kıran ve heyecanla izlenen dizisi “Kurtlar Vadisi,” yeni bölümleri ile eylül ayından itibaren atv’de olacak. Çok heyecanlı bir sezon finaline imza atan dizinin merak edilen soruları, yeni kanalı atv’de yine “Kurtlar Vadisi günü” ve “Kurtlar Vadisi saatinde” yani perşembe günleri saat 20.00′de cevap bulacak. 2003′te yayımlanan ilk bölümünden itibaren ilgiyle izlenen dizi, Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Dizinin ana karakteri Polat Alemdar (Necati Şaşmaz), kendisine verilen görev gereği yüzünü ve kimliğini değiştirerek, ailesinden, sevdiklerinden vazgeçip mafya dünyasının içine girmiş ve mücadelesi sonucunda suç baronlarının oluşturduğu konseye kadar çıkmayı başarmıştı. “Kurtlar Vadisi”nin şöhreti ülke dışına da taşmaya başlayınca komşu ülkeleri de kapsayan hikâyeler ağırlık kazandı. Kurtlar Vadisi’nin finalinde Hollywood’un iki ünlü yıldızı Sharon Stone ve Andy Garcia’nın yer alması da dizi sektörüne yeni bir soluk kattı.

SÜRPRİZLERLE GELİYOR

Kurtlar Vadisi’nin gördüğü büyük ilgi, ekranlardan sinema perdesine taşınmasına da neden oldu. Dizinin devamı 2006′da “Kurtlar Vadisi Irak” filmi ile sinemada izlenme rekoru kırdı. 2008′de ön plana çıkan örgüt üyesi “Muro” karakteri, farklı bir alana da çekilerek sinema filmine dönüştürüldü. Son olarak 2009′da İskender Büyük’ün hikâyesinin anlatıldığı “Kurtlar Vadisi Gladio” izleyiciyle buluştu. 4′ncü sezon finalinde izleyicilerin merakla beklediği sürprizler, 5′inci sezonda atv ekranında yanıt bulacak. Diziye Polat Alemdar’ın maceralarına yeni eklenecek karakterler renk katacak. Eylül ayında başlaması planlanan dizinin yeni sezonunda “Polat, kızının yaşadığını öğrenecek mi? Aron Feller’in ülke üzerindeki planlarına engel olmayı başarabilecek mi” sorularının cevapları ve daha fazlası yer alacak.

Bu yazı toplamda 1327, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum