cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Fırça yanağından ameliyatla çıkarıldı

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.
ADANA İncirlik Hava Üssü’nde asker olarak görev yapan babası ile aynı adı taşıyan 3 yaşındaki Francisco Montejana, sabah dişini fırçalarken ani bir harekette bulununca diş fırçası yanağına saplandı.

İncirlik Hava Üssü’nde asker olarak görev yapan ABD’li 27 yaşındaki Francisco ve 28 yaşındaki Kelly Montejana çiftinin oğlu Francisco, sabah dişini fırçalamak istedi. Bu sırada ani bir hareket yapan minik çocuğun elindeki diş fırçası, iç yanağına saplandı. Hemenekibini arayan ABD’li çift, oğullarını hastaneye kaldırdı. Annesi Kelly Montejana, diş fırçasını oğlunun ağzına saplanmış halde görünce şoke olduğunu söyledi. Oğlunun her fırsatta dişini fırçaladığını söyleyen Kelly Montejana, “Ağlayarak yanıma gelince diş fırçasını çıkaramadığını gördüm. Hemen sağlık ekibine verdik” dedi.

Baba Francisco Montejana ise oğlunun ağzındaki diş fırçasını çıkaramadığı için çok üzgün olduğunu belirterek, ameliyat sonrası kendini daha rahat hissedeceğini söyledi. Küçük çocuğun doktoru, Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Feyha Kahya Aydoğan ise küçük bir operasyonla diş fırçasının bulunduğu yerden çıkarılacağını, ancak yanak içine diş fırçası saplanmasının çok sık karşılaşılan bir durum olmadığını belirtti.
Fırça yanağından ameliyatla çıkarıldı
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_473393_disini-fircalarken,-firca-yanagina-saplandi.html

Bu yazı toplamda 840, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum