cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Tatilciler dönüş yolunda!

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.
Dokuz günlük bayram tatilinidışında geçirenlerin dönüşü nedeniyle şehirlerarası yollarda, özellikle Bolu Dağı geçişi Ankara-İstanbul yönünde araç yoğunluğu yaşanıyor. İstanbul- istikametinde ise trafik akışı sorunsuz şekilde devam ediyor.

Öte yandan, Bolu Dağı Tüneli’nde lastiği patlayan sürücü 4. viyadük üzerinde güçlükle durabildi. Sürücü, trafik ekiplerinden yardım istedi. Bölgeye yönlendirilen trafik ekipleri lastiği patlayan sürücüye yardım etmek istedi, ancak gerekli techizat olmaması nedeniyle değiştiremedi. Araç sürücüsü İsmail Tekin, Kastamonu’dan Yalova’ya giderken Bolu Dağı Tüneli içerisinde lastinin patladığını belirterek, “Kaza yapmamak için viyadükler üzerinde aracımı sağa çekerek durdurdum. Polis ekiplerinden yardım istedim. Ekipler yardımcı oldu, teşekkür ediyorum.” dedi.

BOLU’DA 7 GÜNDE 24 KAZA

13-20 Kasım 2010 tarihleri arasında Bolu’daki otoyol ve D-100 karayolunda bir ölümlü, 13 yaralamalı ve 10 maddi hasarlı olmak üzere toplam 24meydana geldi. Bu kazalarda 1 kişi hayatını kaybetti, 48 kişi de yaralandı.
Tatilciler dönüş yolunda!
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_472889_bolu-dagi-gecisi-yogun-.html

Bu yazı toplamda 10148, bugün ise 4 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum