cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda 23 kasım 24 kasım Maç programı

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 5. hafta maçları 23 kasım salı 24 kasım çarşamba akşamı oynanacak maçlarla devam edecek.23 kasım Salı günü E, F, G ve H Grubu maçları oynanacak.Maçların kanalları ve kadro durumları ise şu şekilde olacak

23 Kasım Salı
19:30 Spartak Moskova-Marsilya / Euro Futbol
21:45 Roma-Bayern / Euro Futbol & Rustavi 2
21:45 Ajax-Real Madrid / 1TV (Georgian TV)
21:45 Braga-Arsenal / HD TV Smart

24 Kasım Çarşamba
19:30 Rubin Kazan-FC Kopenag / Star TV
21:45 Schalke 04-Lyon / Euro Futbol
21:45 G.Rangers-Manchester United / HD TV Smart & Rustavi 2
21:45 Valencia-Bursaspor / Star TV
21:45 Panathinaikos-Barcelona / 1TV (Georgian TV)

SPARTAK MOSKOVA – MARSİLYA
19:30 D Smart Euro Futbol canlı yayın)

SPARTAK MOSKOVA: Dikan, Sheshukov, Pareja, Suchy, Makeev, Ivanov, Maidana, Kombarov, Ibson, McGeady, Welliton

MARSİLYA: Mandanda, Azpilicueta, M’Bia, Diawara, Heinze, Gonzalez, Cisse, Cheyrou, Valbuena, Brandao, Ayew

BASEL – CLUJ :21:45

BASEL: Costanzo, Safari, Ferati, Abraham, Inkoom, Stocker, Yapi, Huggel, Shaqiri, Frei, Streller

CLUJ: Stancıoıu, Rada, Piccolo, Cadu, Panin, Culio, Bastos, Dica, Costa, Zerbi, Traore

PARTİZAN – S.DONETSK: 21:45

PARTIZAN: Stojkovic, Miljkovic, Jovanovic, Krstajic, Lazevski, Boya, Moreira, Ilic, Iliev, Petrovic, Cleo

SHAKHTAR DONETSK: Pyatov, Srna, Chigrinski, Rakitskiy, Rat, Eduardo, Gai, Hubschman, Willian, Jadson, Adriano

CHELSEA – ZILINA: 21:45

CHELSEA: Turnbull, Aanholt, Ivanovic, Bruma, Bosingwa, Ramires, McEachran, Malouda, Kakuta, Sturridge, Drogba

ZILINA: Dubravka, Angelovic, Pecalka, Sourek, Leitner, Jez, Vittor, Bello, Vladavic, Oracev, Ceesay

BRAGA – ARSENAL
21:45 (D smart HD TV SMART)

BRAGA: Felipe, Elderson, Rodriguez, Moises, Garcia, Mossoro, Alan, Aguiar, Vandinho, Matheus, Lima

ARSENAL: Fabianski, Sagna, Squillaci, Koscielny, Gibbs, Fabregas, Song, Wilshere, Walcott, Nasri, Bendtner

AJAX – REAL MADRID
21:45

AJAX: Stekelenburg, Anita, Wiel, Vertonghen, Alderweireld, Zeeuw, Enoh, Lindgren, Emanuelson, Hamdaoui, Suarez

REAL MADRİD: Casillas, Ramos, Pepe, Albiol, Marcelo, Alonso, Diarra, Di Maria, Mesut Özil, Ronaldo, Benzema

AUXERRE – MILAN
21:45

AUXERRE: Sorin, Mignot, Coulibaly, Dudka, Grichting, Sammaritano, Oliech, Quercia, Ndinga, Pedretti, Contout

MİLAN: Abbiati, Bonera, Nesta, Silva, Zambrotta, Gattuso, Ambrosini, Flamini, Seedorf, Ronaldinho, Ibrahimovic

ROMA – BAYERN MUNIH
21:45 (EURO FUTBOL)

ROMA: Sergio, Castellini, Juan, Burdisso, Cassetti, Simplicio, Greco, Brighi, Menez, Totti, Boriello

BAYERN MÜNİH: Butt, Lahm, Van Buyten, Breno, Pranjic, Tymoschuk, Ottl, Müller, Schwensteiger, Ribery, Gomez

Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda 23 kasım 24 kasım Maç programı
Source:http://www.aymoli.com/sampiyonlar-ligi-maclari-hangi-kanalda-2/#more-33526

Bu yazı toplamda 1701, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum