cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Spartacus 2.sezon ne zaman başlıyor Spartaküs 2.sezon dizi konusu fragmanı izle

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi

Spartacus dizisininin 2. sezonun başlıyor.Spartaküs dizisinin Başrol oyuncusu Andy Whitfield lenf kanseri ile mücadele ettiği için 2. sezonun başlama tarihinde gecikme oldu.Severek izlenilen dizi Spartacus Blood and Sand Kasım 22 de başlıyor. Dizi 6 bölümlük Prequel serisi olarak çekildi Prequel kelimesinin Türkçe’deki karşılığı , önceden başarıyla çekilmiş bir filmdeki ya da dizideki bir karakterin hayatının daha önceki dönemini veya filmdeki ya da dizideki hikayenin geçmiş zamanını konu alan film ya da dizi olarak tarif edebiliriz.

Spartacus 2. sezon 1. bölüm fragmanı izle

Yani dizi geçmişe dönük olayların canlandırması olarak başlayacak.Batiatus un gladyatör kampını nasıl kurduğu Crixus un nerden geldiği olayları anlatılacak.Devamında 2.sezon kaldığı yerden devam edecek. Andy Whitfield’in yerine başkası Spartacus’ ü canlandırmayacak. Ancak bu planlanan 6 bölümün başrol oyuncuları, Lucy Lawless ve John Hannah olacak, yani Spartacus ve arkadaşlarının gladyatör olarak bulunduğu Ludusun sahipleri olarak tanıdığımız, Batiatus ve Lucretia.

Starz kanalından yapılan açıklamaya göre Andy Whitfield çok hızlı bir iyileşme gösteriyor, ve bu 6 bölümün 2 tanesinde Spartacus rolünde yerini alacak. Çekilecek 6 bölümlük prequel serisi daha çok Batiatus’un evinin yükselişine ve Lucretia ile Batiatus arasındaki ilişkiye odaklanacak.

Konu ile ilgili olarak Starz’ın başkanı ve ceo’su Chris Albrecht, şunları açıkladı : ” Spartacus dizisinin prequel serisi aynı heyecan verici ve eğlendirici özelliğini devam ettirecek ve izleyicileri sabırsızlıkla bekledikleri benzersiz deneyimleri yaşatacak. Ancak maalesef Andy, tedavisine devam ettiği için bu seride kısıtlı bir şekilde yer alabilecek.

Ayrıca Andy Whitfield’in tamamen iyileşmesinden sonra Spartacus Blood and Sand dizisine kaldığı yerden devam edileceği hatta Spartacus’un önderlik ettiği Gladyatörler arasına yeni bir karakterin de ekleneceği belirtildi. Hannah ve Lawless’ın dışında seride, yakından tanıdığınız oyuncular yer alacak. Peter Mensah (Doctore), Manu Bennett (Crixus), Antonio Te Maioha
 (Barca), Nick E. Tarabay (Ashur), Lesley-Ann Brandt 
(Naevia) , rollerine prequel serisinde devam edecekler.

Spartacus 2.sezon ne zaman başlıyor Spartaküs 2.sezon dizi konusu fragmanı izle
Source:http://www.aymoli.com/spartacus-2-sezon-ne-zaman-basliyor-spartakus-2-sezon-dizi-konusu-fragmani-izle/#more-33177

Bu yazı toplamda 1510, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum