cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Arda Turan formayı giydi

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
Türk ve İspanyol basınının yoğun ilgi gösterdiği tanıtımda, Atletico Madrid Spor Direktörü Jose Luis Perez Caminero ve eski futbolcu genç takım antrenörü Milinko Pantico da hazır bulundu.

Arda, Atletico Madrid’deki ilk sezonunda takımın parçası olabilmesi halinde kendini başarılı sayacağını söyledi. Türk futbolcu, ”Gol atmak veya asist vermek elbette çok önemli ama ben her maçta forma giyip, takım için mücadele etmeyi, önce takımın parçası olmayı her şeyden önce görüyorum” ifadesini kullandı.

Arda, Atletico Madrid’in, lig şampiyonluğunda Real Madrid ve Barcelona’ya karşı durmasının imkansız olmadığını dile getirerek, ”Buna inanmalıyız” dedi.

”Atletico Madrid’de çok mutluyum. Sıcak karşılandım, buna ihtiyacım vardı ve bu benim için çok önemli, çok teşekkürler” diyen Arda, Reyes ve Forlan ile birlikte oynamanın zevkli olacağını vurguladı.

Arda, bugüne kadar yaptığı açıklamalarda yer alan Real Madrid karşıtlığı gibi anlaşılan sözleriyle ilgili olarak da, ”Real Madrid’e saygım sonsuz ama artık Atletico Madridliyim ve her Atleticolu gibi Real’a karşı gol atmak ve kazanmak istiyorum. Bu normal” diye konuştu.

Milli futbolcu, sakatlığının önemli olmadığını, koşulara başladığını ve 5-6 gün sonra takımla çalışacağını söyledi.

Arda, sol kanatta iyi olduğuna inandığını ancak sahada oynadığı pozisyonu pek kafasına takmadığını ifade etti. Arda Turan formayı giydi

Bu yazı toplamda 1198, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum