cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Cep devinden büyük sürpriz

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.
Dünyanın en büyüküreticilerinden Samsung, artık Android’den çok Windows Phone 7’ye odaklanacağını açıkladı. Bu karar, özellikle ortada Galaxy S gibi büyük bir başarı varken ve ‘la iş birliği söz konusuyken herkesi şaşırttı.

Tayland Samsung Electronics telekomünikasyon bölümüpazarlama müdürü Sitthichoke Nopchinabutr, Samsung’un gelişim olanaklarını Windows Phone 7’de gördüklerini söyledi ve ekledi:

“Önümüzdeki sene Android, Windows ve Bada işletim sistemlerini kullanan 15-20 yeni cep telefonu tanıtacağız. Telefonların yarısı Windows işletim sistemi, dörtte biri Android ve yirmide biri Bada kullanacak.

asiaone.com’dan gelen bu haberler, Samsung Galaxy S’in kullanıcı kitlesi düşünüldüğünde gerçekten şaşırtıcı. Dünyanın iki numaralı cep telefonu üreticisinin bu kararı,için büyük bir başarı anlamına geliyor.

Microsoft, WP7 cihazlarında üçüncü parti üreticilere bağlı olarak çalışıyor. Samsung’un WP7’ye verdiği bu öncelik ve destekle yakın gelecekte kaliteli yeni cep telefonlarının piyasaya sunulmasını bekleyebiliriz.
Cep devinden büyük sürpriz
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_473063_samsung-windows-phone-7ye-odaklanacagini-acikladi.html

Bu yazı toplamda 1205, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum