cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Elektrik üreten, yeşil alan olan çatılar

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi
Enerji tasarrufu sağlayan çok amaçlı çatıların yanı sıra, kendi enerjisini üreten çatılar ve yeşil çatı gibi birbirinden yeni teknolojiler ‘6. Çatı, Cephe ve Yalıtım Sistemleri ve Teknolojileri Fuarı’daCNR Expo Fuar Merkezi’nde görücüye çıkacak.

Dış cephe sistemleri üzerine dünyanın en önemli fuarlarından biri olan ‘6. Çatı, Cephe ve Yalıtım Sistemleri ve Teknolojileri Fuarı’, 25-28 Kasım 2010 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Dünyada konusunda tek ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan , CNR Ekspo Fuarcılık A.Ş. tarafından Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (Çatıder) ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) desteğinde düzenleniyor. Ulusal ve uluslararası boyutta sektörün en geniş şekilde temsil edilebileceği bir platform oluşturma amacı taşıyan organizasyona 100’ün üzerinde firma katılacak.

KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETEN ÇATI

Enerji fiyatlarındaki artışla birlikte son yıllarda gündeme gelen enerji tasarrufu konusu yalıtım sektörünü de yeni arayışlara yönlendiriyor. Büyük işletmelerin ve prestijliprojelerinin tercihi haline gelen elektrik üreten çatılar da fuarda boy gösterecek. Konutların sıcak su ve kombi ihtiyacını karşılayan bu teknoloji, çatınızı enerji üssü haline getiriyor. Bir evin kişi başı sıcak su ihtiyacının yüzde 70 oranında karşılayan çatılar önümüzdeki yıllarda daha çok konutta görülecek. Hızlı kentleşme nedeniyle azalan yeşil alan ihtiyacını karşılayan çevre dostu yeşil çatılar da fuarda sergilenecek ilginç ürünler arasında yer alıyor.

Elektrik üreten, yeşil alan olan çatılar
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_472451_catilar-kendi-elektrigini-uretiyor-ya-da-yesil-alan-oluyor.html

Bu yazı toplamda 998, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum