cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Galaxy Tab Türkiye’de

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
destegi Güncel Haber Merkezi, MSN Desteği ve diğer genel bilgiler.
Android 2,2 işletim sistemi Froyo yüklü olan cihaz 7 inçlik dokunmatik bir ekrana sahip. Galaxy Tab, rakibi olarak görülen ‘lin aksine sesli ve görüntülü konuşma yapılabilen ‘mobil telefon’ özelliği ile ön plana çıkıyor ve sadece 380 gram ağırlığında.

Ürünün boyutu itibari ile tek elle tutulabiliyor oluşu, ceket ve jean cebine sığabiliyor oluşukullanıcılar için göz alıcı özellikler.

HD kalitesindeki 600×1024 çözünürlüklü 7 inçlik ekranı sayesinde film izlemek ayrı bir zevk haline geliyor. 7 inçlik ekran size küçük geldi ise cihazın kutusunun içinden çıkan HDMI kablosu ile televizyona ve projeksiyon cihazlarına ve kusursuz görüntü aktarımı yapabilirsiniz.

Cihaz 16 Gb dahili hafıza ile geliyor ancak 32GB’a kadar desteklenen microSD kart çözümü sunuyor.

Üç boyutlu hareket algılayıcı sensörleri ile donatılan Galaxy Tab, ARM’ın 1 GHz’lik Cortex A8 işlemcisini kullanıyor.

Ekran klavyesini kullanmakta zorlananlar için geliştirilen ‘Klavye aparatı’ sayesinde alışkanlıklarınızla yenilikler arasında yumuşak bir geçiş sağlayabiliyorsunuz.

Peki, güzelliklerini bu kadar anlattığımız Samsung Galaxy Tab’ın eksiklikleri var mı ona bir göz atalım...

Bu göz alıcı ürünün en büyük eksikliği Android işletim sistemi ile çalışıyor olmasına rağmenAndroid Market uygulamalarından henüz yararlanamıyor oluşu.

Yüz binlerce uygulamanın bulunduğu Android market yerine Samsung Apps’teki yaklaşık 3 bin uygulama ve Turkcell’in android için geliştirdiği uygulamalarla yetinmek gerekecek.

İkincisi ise ‘sevinsek mi üzülsek mi bilemedik’ türünden bir sorun. Cihaz iPad’de en büyük eksiklik olarak görülen sesli ve görüntülü telefon konuşması imkânı sağlıyor. Şimdi bunun neresi eksiklik diyeceksiniz; şöyle ki... Bu özellik Samsung Galaxy Tab, tabletolmasına rağmen telefonmuş gibi ‘yüksek oranda’ vergilendirilmesine sebep oluyor. Bu da ürünün fiyatına yansıyor.

Ürünün fiyatı ne?

Ürün Turkcell ve zincir teknoloji marketler tarafından satışa sunulacak. Turkcel’in 24 aylık kontratlı tarifesi ile satın almak isteyenler 24 ay 99 lira ödeyecek. Bu pakette 1 Gb’likve geceleri sınırsız konuşma ve mesajlaşma dâhil.

Ürünü kontratsız olarak almak isteyenler 1,699 lira ödeyecek.

Galaxy Tab Türkiye’de
Source:http://www.samanyoluhaber.com/h_473967_galaxy-tab-turkiyede.html

Bu yazı toplamda 1360, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum