cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


MSN Şifresi Bulma

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

msn şifresi bulma,  msnde unutulan şifreyi bulma, MSN Şifre Bulucular, MSN Şifre Bulma Programları, Kayıtlı MSN Şifrelerini Öğrenme
Özellikle yeni nesil çoğunlıkta genç arkadaşlar şimdilerde iletişim aracı olarak msn kullanıyor ancak bununda bazı sorunları var yok degil mesela şifrelerimizi zaman zaman unutabiliyoruz peki unuttuğumuz şifreleri nasıl bulacağız bundan bahsedeceğim …

Daha evvel adres alıp unuttuğunuz veya başka birileri sizin pc nizi kullanıp yazdığı şifreleri (MSN ve Mail) aşağıdaki web sayfasına girdiğiniz zaman rahatlıkla bulabilirsiniz.
yalnız bu şifreler “Araçlar”-”internet seçenekleri”-”Gelişmiş”de “güvenlik bölümünde “şifreli sayfaları diske kaydetme bölümü tıklı olmamalı..
yani eğer siz başkalarının sizin pc nize girip şifrelerinizi öğrenmesini istemiyorsanız burayı “onaylı” hale getirmeniz gerekir..
ya da başkası bu hale getirmişse ve onun şifresini öğrenmek isitiyorsanız onayı kaldırmanız gerekir..
vereceğim web sayfasında diğer şifrelerin nasıl bulunacağı ile ilgili dosyalarda vardır
kolay gelsin….

MSN Şifre Bulucular – MSN Şifre Bulma Programları – Kayıtlı MSN Şifrelerini Öğrenme

MessenPass

Bilgisayarınızda Messenger türü programları kullanırken “Beni hatırla” ve “Parolamı hatırla” seçeneklerini işaretlemiş iseniz bilgisayarınız bu kullanıcı adlarını/adreslerini ve parolalarını bilgisayarda yerel olarak bir yerlerde kaydeder. Siz de böyle yaptıysanız, uzun süredir parolanızı yazmanız gerekmeyeceği için parolanızı unutmanız çok doğaldır. İşte MessenPass programı unuttuğunuz bu MSN Messenger, Windows Messenger, ICQ Lite 4.x/2003, AOL Instant Messenger, Trillian, Miranda, GAIM kullanıcı adlarınızı ve şifrelerinizi bilgisayarnızda kaydedildiği yerlerden bulup çıkartır ve bunu size gösterir. Aşağıdaki resimde, programın çalıştırıldığı bilgisayarda kayıtlı olan kullanıcı adlarını ve yanlarında o adlara ait parolaları nasıl gösterdiğini görüyorsunuz:

Dosyayı ve Türkçe dil desteğini ek’ten indirebilirsiniz. Dosyalar virus taramasından geçmiştir.Türkçe yama dosyasını programı ayıkladığınız klasörün içine ayıklayınız.
Eklenmis Dosyalardan indirebilirsiniz.

Messenger Key 8.5Messenger Key, kullanmış olduğunuz ICQ, MSN, Google Talk ve Yahoo Instant Messenger gibi sohbet programlarının unutulmuş şifrelerini bulabilen bir yazılımdır.

Messenger Key
# ICQ programının bütün sürümlerini destekler.
# ICQ Lite’ı destekler.
# Şifre kayıt ve kopyalama özellikleri bulunuyor.
# Yükleme ve sorunsuzca bilgisayardan kaldırabilme özelliği bulunuyor.

Yazılım kurulumu tamamlandıktan sonra, sigmesine tıklanarak çalıştırılıyor ve “UIN: 000000000″ yazan yere tıklandığında yan tarafta şifreyi gösteriyor. Bu yazılımı yüklediğiniz bilgisayarı hangi ICQ sahibi kişi kullanırsa o kişinin de ICQ numarası ve şifresi gösteriliyor.

Dosyayı ek’ten indirebilirsiniz. Dosyalar virus taramasından geçmiştir.


Eklenmiş Dosyalar | Download-İndir-Yükle
Dosya  Türü: zip mspass.zip (46.9 KB, 34452 gösterim)
Dosya  Türü: zip mspass_turkish.zip (837 Byte, 7141 gösterim)
Dosya  Türü: rar msgrkey.rar (443.2 KB, 10838 gösterim)

Bu yazı toplamda 1952, bugün ise 1 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum