cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Adet Döneminde Koyu Renk Adet Kanaması Nedenleri?

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

Adet Döneminde Koyu Renk Adet Kanaması Nedenleri? Renk Adet Kanaması Nedenleri ?, Adet Döneminde Koyu Renk Adet Gelmesinin Nedenleri Nelerdir? Koyu Renkte Adet Kanamasının Nedeni Nedir? Regl Döneminde Koyu Renk Akıntı Gelmesinin Nedeni Nedir? Koyu Renkli Regl Dönemi Neden Olur?

Soru: 21 yasında bir kadınım.Adetimin 4′üncü gününde kahverengi kan geldi.2-3 damla şeklindeydi.Hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum,ne yapacağım?

Cevap: Adet kanaması aşırı miktarda olduğu zaman rengi daha kırmızı olur ve genellikle pıhtılaşmaz.Bunun aksine kanama az olduğu zaman da renk koyulaşır,hatta kahverengi olabilir.Normal adet gören birinde zaman zaman adet düzeni,adet miktarı özellikle dış etkilerle değişebilir.Sanırım sizde de böyle bir durum var ve büyük olasılıkla önümüzdeki aylarda her şey eski normal haline dönecektir.Eğer şikayet ettiğiniz durum değişmez ve aynı şeyler tekrarlamaya devam ederse kadın doğum uzmanınızla görüşmeniz gerekebilir.

Bu yazı toplamda 7755, bugün ise 1 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

Okuyucu Yorumları

  1. İKBAL KORKMAZ |

    SORU.35 yaşında bir kadınım. Adetimin ilk 3gnü siyah yapışkan ve pis kokulu kanama oluyor,Son 4.5 gün şiddetli kırmızı renkte adet görüyorum bu beni çok endişelendiriyor.2 ay önce histereskopi yaptırdım sonuç temiz çıktı.Fakat 4aydır adetim bu şekilde sürüyor. Ne yapmalıyım.

  2. İKBAL KORKMAZ |

    sorumun cevabını istiyorum

CommentYorum