cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Adet Sancısı Terapisi Alley Kullanıcı Yorumları

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

Adet Sancısı Terapisi Alley Kullanıcı Yorumları

Allay Adet sancısı terapisi, adete bağlı ağrı ve rahatsızlıkların giderilmesinde kullanılan, devrimsel nitelikte, ilaç içermeyen bir terapidir.

Allay Pille çalışır. Çalışma mekanizmasını PEMF terapisi oluşturur.

PEMF (Pulsed ElectroMagnetic Field) terapisi yıllardır hastanelerde yaraları hızlı iyileştirmek ve ağrıları gidermek için kullanılmaktadır. Ancak hastanelerde kullanılan bu cihazlar oldukça büyük ve taşınılabilir değildir. Allay in üreticileri nano teknoloji sayesinde PEMF terapisini kağıt inceliğinde, taşınabilir ve deriye temas eder şekilde yerleştirilebilir bir cihaza dönüştürdüler. Bu gerçekten de devrimsel bir gelişmedir.

Her hücre zardan içeriye besin, su, oksijen alır. İçeride yanma gerçekleştikten sonra artıklar tekrar zardan dışarıya atılır. Fakat bazı durumlarda (regl dönemi gibi) bu döngünün tam olarak gerçekleşemediği görülür. Hücreler içeriye yeterli madde alamadıkları gibi yanma sonrasındaki artıkları dışarıya tam atamamakta ve bu da hücre zarı iç duvarında artıkların birikmesine neden olur. Dolayısıyla bu hücrelerin ortaya çıkardıkları enerji yalnızca hücrenin yaşaması için kullanılabilir ve hücre diğer işlevlerini yerine getiremez. Bu durumda ağrıya sebep olur.

Allay Adet sancısı terapisi, PEMF terapisi ile hücre enerjisinin artmasını sağlayarak(bir nevi hücreyi yeniden şarj ederek) ağrıya neden olan etkenleri ortadan kaldırır. Ağrıyı dindirir veya tamamen yok eder.

Bu yazı toplamda 1866, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum