cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


HCG Zayıflama Damlası – HCG Genel Bilgi

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

HCG Zayıflama Damlası ( HCG Genel Bilgi ) Sık Sorulan Sorular ve Cevapları Sayfası.. HCG DAmla Hakkında Yorumlarınızı Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz..

hCG damla nedir?:HCG Homeopathic ilk önce hCG zayıflama iğnesi olarak çıkmıştır. Dr. SIMEONS’un bulduğu bu yöntem geliştirilerek ağıza (oral) damla şekline getirdi ve çok başarılı oldu

hCG damla nedir?:HCG Homeopathic ilk önce hCG zayıflama iğnesi olarak çıkmıştır. Dr. SIMEONS’un bulduğu bu yöntem geliştirilerek ağıza (oral) damla şekline getirdi ve çok başarılı oldu. hCG Damla şu anda dünya üzerinde en etkili yöntem olarak gösterilmektedir.

hCG’nin dünyada bu kadar ilgi görmesinin sebebi ise damla olarak kullanılan veya Damla olarak bu kadar geliştirilmiş bir ürünün bulunmamasıdır. İnsanların zayıflama damlası olarak satın aldığı adından bu şekilde söz ettirdiği ürün. hCG Damlasıdır.\%100 bitkisel bir karışımdır. Klinik olarak A.B.D ve AB ülkelerinde artık sadece hCG damlasından söz ediliyor. Bunun nedeni diğer ürünler gibi vucudunuzun dengesini bozarak değil tam tersine vücudunuzu dengeleyerek zayıflamnıza yardımcı olmasıdır.

En önemli özelliği kapsül veya hap olmaması ile direk dilimizin altına damlatılarak tükürük bezlerinden vucudumuza zarar vermeden etkisini göstermesidir. Bu şekilde daha hızlı ve daha uzun süreli etki göstermektedir. İşte bu yüzden zayıflamaya yardımcı ürünler arasında damla olarak dünyada tercih sebebi olması ile hCG Damlayı diğer ürünlernden ayrı tutmaktadır.
hCG damlanin diğer ürünlerden farkı nedir.

hCG damlasının diğer ürünlerden en büyük farkı kapsül veya hap olmamasıdır. Ama en önemli özelliği diğer zayıflama ürünleri gibi vucudunuzun dengesini ve metobolizmanızı bozmaz. Artık kilo verirken sinirli olmayacaksınız. Baş dönmesi gibi terleme gibi yan etkilerle kendinizi üzmeyeceksiniz.

Tavsiyelerimiz

1- pirinç pilavı yerine bulgur pilavı
2- beyaz ekmek yerine çavdar veya kepek ekmeği
3- doğal olmayan içecekler içilmeyecek
4- hamur türü yemeklerden uzak durulacak
5- diğer herşeyi yemek serbest ve herhangi bir kısıtlama yoktur.

hCG damla içeriği ve etki süresi

hcg damla oldukça güvenli ve uygulaması kolay bir üründür. Bu uygulamanan kurallarına uyulması dahilinde 40 günlük kullanım sırasında ve sonunda büyük değişimi göreceksiniz. 40 günlük kullanım vücut ağırlığınızın \%10′una varan ağırlığa kadar kilo vermenize yardımcı besin takviyesidir. 40 günlük kullanım yani bir şişe sonucunda geçen bu süreye 1 kür adı verilmektedir. 1 kür sonunda 5 günlük bir ara vererek diğer küre başlayabilirsiniz.

HCG Damla 1 kürlük kullanım sırasında ilk 3 gün vücudunuzun kilo vermeye elverişli hale gelmesi için çalışarak daha sonraki 7 gün boyunca vücudunuzla etkileşimlere devam etmektedir. Kalan 30 günlük sürede ise vücudunuzla tam bir etkileşim içerisinde olarak 30 gün sonunda hCG damladan \%100 etki almanız mümkün olacaktır.

1 kürlük kullanım sırasında hCG Damla vücuttaki yağların yakılmasına yardımcı olarak enerjiye dönüşmesinde büyük rol oynar. Obezite tedavilerinde tıbbi yaklaşımlı temel esas; vücuttaki su ve protein kaybını engelleyerek, yardımcı en etkili ve en son yöntemdir denilebilir.

1 şişe ortalama 40 gün için yeterlidir.

hCG damla kullanım şekli

Kullanımı oldukça basit olan hCG Damlayı; Sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 defa aç karnına 10 damla damlatıyorsunuz. Damlatıldıktan sonra dilinizin altında ortalama 30 saniye kadar bekletip yutuyorsunuz. Bu işlemden sonra yaklaşık 30 dakika boyunca yemiyor ve içmiyoruz. HCG Damla 40 günlük kür olarak kullanılmaktadır. Bir şişe ortalam 40 günlük kullanımn için yeterlidir. Kullanım sırasında 1 kür bittikten sonra 5 günlük bir ara vermeniz vücudunuzun ikinci küre hazırlanmasını sağlayacaktır. İki kür arasında 5 günlük bir dinlenme sonrasında 2. küre başlayabilirsiniz. Bu şekilde vücudunuzda daha da güçlü bir etki gösterecektir.
Uyarılar

\%100 bitkisel bir formülden oluşması herhangi bir yan etki yapmamamaktadır. Bu güne kadar herhangi bir yan etkisi görülmemiştir.

Hamile ve emziren bayanların kullanmaması tavsiye edilmektedir. 9 yaş ve üzeri çocuklarda ise doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Bu yazı toplamda 4230, bugün ise 1 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum