cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Sivilce Nasıl Oluşur? Sivilceler ( Akne) Nasıl Yok Edilir?

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

Sivilce Nasıl Oluşur? Sivilceler ( Akne) Nasıl Yok Edilir? Sivilce Yok Etme veya Sivilceleri Kurutma Yöntemleri Video olarak olmasa da normal bir şekilde anlatılmaya çalışılacaktır..

Sivilceler genel olarak ergenlik çağındaki gençlerde görülür onların cildini daha çok etkiler. Sivilcelere yol açan yada açmayan hormonlardan etkilenme dereceleride kişiden kişiye değişip farkeder. Diğer nedenlerine baktığımızda kişinin kendi elinden uyguladığı sonuçlardan meydana gelmektedir.

Stresler, ilaç tedavisi uyguluyanlar, son olarakta kullanılmış olan kozmetik ürünler diyebiliriz. Yüzünüzü yıkamanız gözeneklerin rahatca hava almasına ve derinin beslenmesine yol açıp vücutta bulunan mikropları uzaklaştırmada kesin çözümdür…

Bu yazı toplamda 4951, bugün ise 1 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

Okuyucu Yorumları

  1. yagmur |

    mrb sivilcelerimle başım dertteydi doktora dahi gittim bir sürü kremler verdi yüzüm perişan halde iltihaplandı yara oldu sivilceler çoğaldı ağır bir ilaçtı arkadaşım neoxin acmider diye bir ürün almış memnun kalmış bana önerdi bende aldım 1 ay kullandım ve belirgin bir şekilde azalma oldu iltihapları kuruttu gerçekten cildim düzeliyor zamanla herkeze tavsiye ederim herhangi bir yan etkiside olmadı.

CommentYorum