cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


ALDO VANDINI Ürünleri

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
Size, ALDO VANDINI vücut bakım ürünlerinden bahsetmeye devam etmek istiyorum.
Aldo Vandini VinoSPA Body Lotion

ALDO VANDINI Urunleri

E vitamini, üzüm özleri, ve üzüm çekirdeği yağı içeren bir vücut losyonu. Cildi yumuşacık yapıyor ve ALDO VANDINI ürünlerinin bence en önemli güzelliği kokularının inanılmaz kalıcı olması.
Aldo Vandini Extra Care Hand Cream

ALDO VANDINI Urunleri

Bu ürün zeytin ve nar özleri içeriyor. Çook güzel bir kokusu var sanki yasemin çiçeği gibi kokuyor ve elleri yumuşacık yapıyor. Sürüp yedirdikten sonra elde yağlı, silikonumsu bir tabaka bırakmıyor, emilip gidiyor. Bunun da kokusu çok kalıcı, elinizi burnunuza götürdükçe uzun bir süre mis kokusunu alıyorsunuz.
ALDO Vandini African Nature Cream Shower & ALDO Vandini African Nature Body Milk

ALDO VANDINI Urunleri
ALDO VANDINI African Nature serisine ait bu iki ürün de e vitamini, shea yağı, egzotik incir özleri ve pantenol içeriyor. Her iki ürün de cildi yumuşatmaya ve nemlendirmeye yönelik. Özellikle kuru ciltten muzdariplere uygun bir seçim olacaktır. Şu soğuk kış günlerinde sıcak su ile bu duş kremini, sonra da vucut kremini kullanmak insana gerçekten mutluluk veriyor.

Şimdiye kadar abartmıyorum onlarca farklı vücut kremi denemişimdir. Çoğunda koku sürdükten on dakika sonra gider, hadi bilemedin yarım saat. ALDO VANDINI’nin bu dahil denediğim ürünlerinde koku çok uzun süre (saatlerce?) kalıyor. Sabah sürdüğünüz vücut kreminin öğlen hala teninizde kokması muhteşem birşey bence.

Bahsettiğim ürünlerin üçünü de çok beğendim. Özellikle vucüt kokularına meraklı olanlar ALDO VANDINI vücut serilerine bakabilir ve takım olarak bir set ürün alırsa koku konusunda da çok verim alabilir diye düşünüyorum.

Bu yazı toplamda 8901, bugün ise 1 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

Okuyucu Yorumları

  1. nevin çolaker |

    merhaba aldo vandininin vücut kreminden ben de kullanmak istiyorum bu nerede satılıyor ve ben deneme boylarını nasıl temin edbilirim saygılar

CommentYorum