cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Fondöten ve Mascara Oriflame Very Me

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
Geçtiğimiz hafta boyunca sizlerle birçok Oriflame yorumu paylaştım. Umarım benden ekonomik ürün önerisi isteyenlere faydası olmuştur yazılarımın. Bugünse Very Me’den denediğim son iki ürünü de sizle paylaşmak istiyorum. Böylece Oriflame dosyamızı şimdilik kapatıyoruz.

Oriflame Very Me Smoothie Foundation: Bu fondöteni en çok ekonomik fondöten arayan genç kız grubuna öneririm. Sebebi şu, güzel kokuyor, kapatıcılığı yeterli seviyede, parlamaya çok meyilli olmayan, mat görünüme yönelik ve çook uygun fiyatlı bir fondöten. 30ML ve MADE IN POLAND. Zaten Dare to Be koleksiyonu ürünleri bence gençlere yönelik olarak tasarlanmış, gerek fiyat gerekse performans açısından. Bendeki açık olan rengi, katalogdaki rengi anlayamayanlar aşağıdaki fotoğraftan faydalanabilir.

Oriflame Very Me

Oriflame Very Me
Oriflame Very Me
Oriflame Very Me Fat Lash Mascara: Oriflame’den daha önce hiç mascara almamıştım, bu bir ilk oldu. Bu mascara’yı sevdim çünkü fırçası klasik kıl fırçalardan değil, artık o tip mascaraları hiç sevmiyorum. Bu rimelin fırçası aynı Cover Girl Lash Blast gibi, tombul ve plastik, yarattığı etki de ona çok benziyor. Kirpikleri ayırarak dolgunlaştırıyor. Gün içinde akma yapmıyor ve pul pul dökülmüyor. Fiyatına oranla performansı gayet iyi. Eğer önümüzdeki günlerde şu hava açar da gün ışığı yakalayabilirsem : ) bu ürünleri kullandığım bir göz makyajı da yayınlayacağım.

Oriflame Very Me
Oriflame Very Me

Bu ve diğer Oriflame ürünleri için: http://www.oriflame.com.tr

Bu arada email ile defalarca aldığım bir soru var Oriflame hakkında, yeri gelmişken onu da cevaplamak istedim:

Oriflame satıyor musun?

Hayır, ben Oriflame distribütörü değilim. Ancak çok yakın bir arkadaşım satıyor ve ben de alacağım zaman ondan alıyorum. Eğer üye olmak isterseniz onun email adresini size verebilirim.

Bu yazı toplamda 4378, bugün ise 1 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum