cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Sıradışı Sandalye Modeli

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

Eğlenceli Sandalye Modeli

Bu sandalye bir başka! Dekorasyon dünyasında oldukça ilginç tasarımlar ortaya çıkıyor. 2011 yılının çok yönlülüğünü vurgulamak isteyen tasarımcılardan birisi, adeta yamalı bir çarşafı andıran bu ilginç sandalye modeliyle eğlenceyi hayat tarzı olarak benimsemiş ve sıra dışı insanların favorisi olacağa benziyor.

Sandalyeler otururken hissettirdikleri rahatlık kadar, ortama kattıkları hava ve duygu ile de oldukça önemli bir yere sahiptirler. Yeni yıl yaklaşırken eğlence düşkünlerini ve sıra dışılığı benimseyenler için tasarlanmış olan bu yeni sandalye de girdiği ortama sahibinin kişiliğini çok başarılı bir şekilde yansıtacağa benziyor.

Yamalı Sandalye Modeli

Yamalı Sandalye Modeli

Çeşitli renkler ve şekillerde parçalardan oluşan bu sandalyeye ilk baktığınızda küçük bir çocuğun Legolarıyla hazırladığı mini modeller gelecektir aklınıza. Ancak olay hiç de böyle değil.

Oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak özel bir teknikle birleştirilmiş olan bu sanat harikası sandalye modeli, son derece sıra dışı bir kişilik tarzının da dışa vurumu adeta. Fiyatları çok da yüksek olmayan bu sandalyede dilerseniz sedef kaplamalar da kullanılarak sandalyenizin tam anlamıyla bir şaheser olması sağlanabiliyor.

Bu yazı toplamda 5741, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum