cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Yılbaşı Tatiline Kısa Tur Seçenekleri

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

yılbaşı turlarıBu yıl yılbaşı tatili cuma ve pazar arasına denk geldiği için sadece 2 geceyle yetinmek zorunda kalacağız. Tur operatörleri de yurtiçi ve yurtdışında kısa tatiller hazırladılar. 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin aksine yılbaşı tatilinin kısa olması nedeniyle Türkiye’ye yakın Avrupa ülkeleri ve kültür turları için bir hafta sonu kaçamağı tercih ediliyor.

Uludağ, Kartepe, Ilgaz ve Erzurum gibi kayak bölgelerinde yılbaşı döneminde kar olması halinde buralarda da hareketliliğin başlayacağı öngörülüyor. Kıbrıs dahil Güney bölgelerindeki oteller de bir seçenek olarak sunuluyor. Prontotur Pazarlama Müdürü Sarp Özkar, yakınlıklarının yanı sıra yılbaşında ucuzluk bakımından Balkanlar’ın, sıcaklığı bakımından Ortadoğu ülkelerinin, kayak ve ucuz alışveriş imkânı bakımından ise Avrupa’daki kayak turlarının tercih edildiğini belirtiyor.

İŞTE FARKLI SEÇENEKLER. TIKLAYIN


Bu Yazıyı Okuyanlar Bunu da Okudular

  • Hey Travel Trends’den Yurtdışı Tatil Secenekleri

    Gezgin ve tatilcileri uzun bir Kurban Bayramı tatili bekliyor. İşte hala karar veremeyenler için Hey Travel Trends’ten cazip yurtdışı tur seçenekleri….

    Kurban Bayramı tatilinde, Latin Amerika…

  • Yılbaşı tatilinde nereye gitmeli?
          Yılbaşını fırsat bilip kısa bir seyahate çıkmak isteyenler, şimdiden plan yapmaya başladı. Karar vermenize yardımcı olmak için, bu haftaki jüri üyelerimize yılbaşında bulunmayı tercih ettikleri …

Bu yazı toplamda 1638, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum